sony te 313 entegresi Sİ-1125HD aranıyor

Başlatan serkandal, 22 Ağustos 2014, 21:12:44

serkandal

Arkadaşlar forumunuzu seviyesinden dolayı tebrik ediyorum. Çok sevdiğim sony te 313 amfimin çıkış entegresi bozuldu. Nereden bulabileceğimle ilgili aydınlatırsanız sevinirim. Saygı selamlar. Email, serkandaldal@hotmail.com

serkandal

Arkadaşlar sağolun linklere baktım. Türkiye de olsaydı iyi olurdu. Buralardan almadan önce bir süre daha bulmaya çalışacağım. TR den bir imkan sezerseniz yine bilgilendirirseniz memnun olurum

asma

Merhaba
Entegreyi bulamazsanız; yerine başka amfi modülü hazırlayıp söktüğünüz entegre yerine (soğutucuya) monte edersiniz.
Başka eleman sökmeden girişleri, çıkışları, besleme ve şase uçlarını yeni karta kablo ile taşıyınız.
Öneri olarak aynı (veya yakın) güçte STK seçebilirsiniz. (mesela stk465) Mümkünse pinler yukarı (ters) dönük olarak monte edebilirseniz küçük bir kart ile amfi tamamlanır. 7 adet pin için kısa kablolarla asıl karta montaj tamamlanır. ;)
Biraz zahmetli ve garantisi olmayan bir yoldur ama şimdi gördüm benzer uygulamalar yapılmış:
http://monitor.net.ru/forum/sony-ta-313-si-1125hd-info-156387.html
İnceleyin, farklı uygulamaları araştırın. ;) Beğendiğiniz yoldan gidebilirsiniz.

Kolay gelsin.

serkandal

Ooo. Bunu ben yapamam arkadaşım.elektronik işlerini severrim ancak bu beni hayli aşar. Yinede sağolun ilginiz için. Ben entegreyi bulmaya çalışacağım mecburen.selamlar

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın