Nükleer piller geliyormuş.

Başlatan AphaniusMento, 25 Temmuz 2014, 08:59:53

Mr_YAMYAM

smps

uzun ömürlü bide bize hiç gelmez bize kısa ömürlü çabuk tükenen kısacası sürekli yenisini almaya ihtiyaç duyacağımız ürünler gerekli yoksa diğer üreticiler zarar görür düşünceli milletizdir biz ..
bu özelliğimizi bildiklerinden  bize gelmez :).

seron

pek akıllıca gelmedi.

12 yıl boyunca,
düşük güç için,
radyasyona maruz kalma tehlikesi...   = mantıksız.

ikincisi, bizim gibi dikkatsiz, kullandığı ürün hakkında bilgisiz ve bakım bilgisi eksik bir milletin kullanmaya başladığı düşünüldüğünde, her gün patlama ve nükleer zehirlenme haberleri kaçınılmazdır. tabi kimya bilgim eksik olduğundan eğer saçmalıyorsam özür dilerim.

;D ;D kimisi diliyle falan ölçmeye kalkar şimdi boşver gerek yok... ;D
(yunusa göstermeyin)

smps

seron

abi dur  elektrofizikçiyi niye karıştırıyorsun ;D kedinin aklına ciğer düşürme ;D
[mergedate]1406287424[/mergedate]
elektrofizikçi: "evet arkadaşlar pilimizi söktük... şuan ellerimde hafif bir yanma var... tabi siz hissetmiyorsunuz... radyasyon var burda bayağı bir... şimdi de çekirdeği parçalıyoruz... inşallah patlamaz... ulan şeytan sök diyor ama ... tekrar toplayabilir miyiz, bilmiyorum.. siz evde denemeyin..."

...

" evet yeşil oldum şu an yem yeşil oldum. radyasyonun etkisi bu. görüyorsunuz yemyeşil oldum..."

smps

Ondan sonra ertesi gun.gaztelere manset "merakli bir vatandas nukleer pili sokerken az daha kendine ve cevresine ciddi zarar veriyordu "   :)

seron

smps

elektrofizikci

"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede  [url=http://www.elektrof

stk4221

günlük kullanımda çok tehlikeli olabilir ama elektrikli araçlarda çığır acar şuan tam dolu  pillerle özel bir firma 280 km gidebilmiş  sonrası 8 saat şarj  olması lazım  böyle birşey  olursa çogu sektörde  kolaylık saglar

vatan kanla alınır ter ve göz yaşı ile korunur

elektrofizikci

bu şekildeki araçlar bence şuan sadece şehir içi yolda kullanılır. Uzun yolda kullanılmaz. Düşünsenize evinize tam yarım saatlik yol kalmış, 8 saat şarj için bekliyonuz... Ne koyar adama... Şahsen bana koyuyordu. Üniversiteden memlekete gelirken son mola eve 36 km önce verilirdi uyuz olurdum :)  sağlıcakla...

birde değişik bir akü sistemi çıktı, süper birşey. Sıvı aküler içinde dolaştırılıyor. İçinde vanadyum var. mesela seviye atıyorum 13 volta düştü ya 15 yıl sonra hala 13 volt. bunu mobil yapmışlar. ister evde şarj et istediğin yere götür ister güneşe ister rüzgara bağla...

http://www.youtube.com/watch?v=axmi1zgatmU&index=13&list=UUgKabubhWZaEOsTQM-FrAsw #  bu videonun 6,02 sn sinde başlıyor... görüşürüz...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede  [url=http://www.elektrof

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın