Beni Sensiz Bırakma-Rüya Tokgöz Kitap Tavsiyesi

Başlatan Elektrik2012, 05 Haziran 2014, 23:15:04

Elektrik2012

Merhaba  arkaşlarım abilerim üstdlarım elektronik,elektronik bir yere kadar kitap okumktan hoşlanıyorsanız  kesinlikle şidddetle tvsiye edeceğim bir kitap Rüya tokgöz beni sensiz bırakma adlı kitabı,Kitapta aşk hikayesi,Hayt hikayesinden tutun bir çok konu var çok güzel bir kitap,Biraz duygusal bir kitap,Çok ama eğitici ders verici konular var Şiddetle Tavsiyemdir.Kitap Ada kitap evi,Dost kitap evinde var.Sevgi Ve Saygılarımla

Büyük adım atmaktan korkmayın uçurumu küçük  sıçramalarla geçemezsiniz

Elektrik2012

Forum'da kitap okuyan yokmu yorumlarınızı merak ediyorum esirgemeyin yorumlarınızı,Önerilerinizi bekliyorum,Elektronik sever arkaşlarım :) Benim hobilerimde birisi elektronik birisede kitap okumak,Kitap okurken aynı filmgibi canlanıyor kafamda karakterler Karakterlere birde kendi hayatımdan birilerini yerleştirince mükemmel bir film oluyor.Kitap biraz duygusal Ben bu kitabı bitirdigimde Ağladım, :)

Mr_YAMYAM

Benim en son almış olduğum bu kitaptı.
Sanırım 1990 yılında almıştım.
Tavsiye ederim ama artık bulunabileceğini sanmıyorum ::)

serkan_48

geçtiğimiz yıl şu kitabı aldım 2 kere başlayıp yarıya kadar geldim ama bitirmek nasip olmadı :( :(

Elektrik2012

Kitabı şddetle tvsiye ediyorumeğer duygusal Biriyseniz kitap okumaktn hoşlanıyorsanız tvsiyemdir ben kitabı bitirdigimde Hıçkıra hıçkıra ağladım :)
Kitap ada kitap evi ve dost kitap evinde var.Kitabı 2 günde bitirdim 3 gün tekrr başladım :)

stk4221

hacı aşk kitapları bana ters bana siyasi veya terori kitapları olucak deneme veya bilim makaleleri  de olur
vatan kanla alınır ter ve göz yaşı ile korunur

Elektrik2012

stk tbiki herkezin ilgileneceğikitap temaları var bende bilimsel teori fizik deney kitaplrı okuyorum ama Arasıra bunlrad bakmak lzım elektronikten uzaklaşmak lazım biraz da olsa sosyl hyat  girmek lazım haksızmıyım :) Bilirsiniz biz elektronikçiler bğımlıyız ya bildigin elektroniğe bağıml,Abi arkadaşlar maça gidiyor sinema Yok şu sosyal aktivite falan filan,Biz abi bir şeye kafayı taktım mı yemek yemeyiz ya yanlış mıyım çözecez diye yok yzılımı yap tasrla bas del lehimle,Çlışmdı bştan :) :P 8)

seron

adam fever-olasılıksız
adam fever-empati. kitaplar eski, mükemmel. elektronik de var içinde.

samiyersoy

Merhaba ismim Samiye öğretmenim bu kitabı okuduğumda öyle bir ağlamıştım kimse beni durudurmadı yazar olayları öyle bir kurgulamış ki burdan bir teşekkür borç biliyorum.
Ben 38 yaşındayım evliyim,bir kızım vardı 3 yaşında onu kaybettim,o kadar kötü olmuştum ki,aradan 3 sene geçtikten sonra bu kitap ile tanıştım bu kitap beni çok eskileer götürdü gerçekten muhteşem bu siteye sadece Rüya Tokgöz teşekkür etmek için girdim.
Aslında kimya öğretmeniyim.
Saygılarımla

memleket

Hocam, öncelikle hoş geldiniz foruma. Kızının için üzüldüm, başınız sağolsun. Allah kimseye evlat acısı tattırmasın..
Kimya hakkında sizlerin bilgisinden istifade etmek isteriz...

samiyersoy

Teşekkür ederim,amin gerçekten çok üzücü bir olay insan anlatırken bile ağlıyor...  :-[
Beni gerçekten hayata bağlayan bir kitap oldu.
1n4007 diyot olduğunu öğrendim kayıt olurken

memleket

Alıntı yapılan: samiyersoy - 23 Temmuz 2014, 02:07:07Teşekkür ederim,amin gerçekten çok üzücü bir olay insan anlatırken bile ağlıyor...  :-[
Beni gerçekten hayata bağlayan bir kitap oldu.
1n4007 diyot olduğunu öğrendim kayıt olurken

ondan biraz ufağı 1N4148 de var :)

samiyersoy

Elektrikten hiç anlamam ama kitaba yorum yapmak için kayıt oldum,mükemmel bir platform mükemmel bir site.
kitap önerimdir Hoşçakalın.

zeynepsusar

İyi Geceler,ismim Zeynep Acil tıp teknisyeniyim,bende foruma Beni Sensiz Bırakma adlı kitaba yorum yapmak için kaydoldum.Gerçekten mükemmel ötesi bir kitap,İşim gereği ambulansta bile okudum o kadar akıcı bir kitap.Yazara burdan sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.Böyle birsosyal platform olduğu için site yöneticilerinede teşekkürler
Hayatıma yön veren kitap diyebilirim.

zeynepsusar

Hoşbulduk,Forumda beni sensiz bırakmayı okuyan başka üyemiz var mı :) Yorumlarınızı alalım

Elektrik2012

Rüya Tokgöz'ün kitabından bir söz
Aşk neydi? Bir yıldırım gibi kalbe düşen, sağlam bir nokta bırakmadan küle çevrilen alev miydi? Küllerinden yeniden doğan ateş miydi? Yanmaya gönüllü olunan bir alem miydi?

Neydi Aşk?Acı bir biberin üzerine serpilmiş, bir avuç şeker miydi?
Rüya Tokgöz

Rüya Tokgöz Facebook fun sayfası
https://www.facebook.com/tokgozruya?fref=ts

Resmi Web sitesi www.ruyatokgoz.com

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın