Database Programlama Konusunda Yardımcı olabilecekler

Başlatan Flatron, 26 Mayıs 2014, 16:16:03

Flatron

Merhaba
Microsoft Access 2003 ile bir veritabanı programı hazırlamam gerekiyor.Yıllar önce 10-15 table ile birşeyler hazırlamıştım o programı Access wizardlarlarıyla falan halledebilmiştim.

Ancak şimdiki biraz daha farklı bir uygulama.Yapmaya çalıştığım program taksitli satış programının "Light" versiyonu.Özetle:

* ürünler/hizmetler tablosundan seçilen kayıt ,müşteriler tablosuyla ilişkilendirilecek.Peşinatı tutacak başlangıç tarihinden itibaren 31 günlük(1 er aylık ödeme günlerini ve ödenecekleri otomatik ayarlayan kısmı lazım.Eğer bu konuda bilgili bir arkadaş source kodu açık halde bu modülü olsun yazarsa açıklama satırları da  olursa çok daha iyi olur
vertabanı Access 2003 ,arayüz visual basic 6.0 ile olursa iyi olur (Bende bu antikalar var zira :) )

Eğer işimi gören yasal  kolayca indirip hızlıca öğrenenebileceğim visual studio vb indirme linki  olursa oda olur.
Ben birzamanlar yazmıştım yarım kaldı linkide şu derseniz o da olur.

Teşekkürler

kangal0640

microsoft visual studio nun kendi sitesinde express edition versiyonu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Ben indirdim ve kullanıyorum.öğrenci sürümü zaten.işinizi görür.

go.microsoft.com/?linkid=7729280

Flatron

Cevaplar için teşekkürler.
Eski bir konu idi ama visual studio yu indirmeye başladım
Hayırlısı bakalım

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın