Siteye girmekte sorun yaşayan arkadaşlar için.

Başlatan Mr_YAMYAM, 18 Mayıs 2014, 03:25:53

Mr_YAMYAM

Alınan bilgilere göre elektronik projeler sitemize girmekte sorun yaşayan arkadaşlar olduğunu öğrendim.
Kendi tecrübelerime dayanarak sorunu çözümü için önerilerde bulunmak istiyorum

Öncelikle bilgisayarınızda bir antivirüs programı işlevsel olarak yüklü olmalıdır.
Antivirüs programı kullanımında, arkadaşlar kesinlikle crack edilmiş programlar kullanmamalıdır. Bu tür programlar sistemin güvenliğini daha tehlikeli kılmaktadır. Eğer belli bir ücret ödemek istemiyorlarsa, ücretsiz sunulan bazı antivirüsleri kullanabilirler. Ben bu konuda AVAST'ın ücretsiz versiyonunu önerebilirim.
Olası casus yazılımlar için ise ücretsiz sunulan spybot-sd programını kullanabilirler. Bu program antivirüs kadar önemlidir. Mutlaka kurulup sistem bağışıklaması yapılmalıdır.

Bu iki programı yükledikten sonra browser eklentilerine şiddetle önem vermelisiniz.
Bu konuda kendi sistemimden ekran görüntüleri sunuyorum.

Bu konu aynı zamanda diğer arkadaşlara da PC güvenliği konusunda ışık tutabilecektir.

gevv

teşekkürler @Mr_YAMYAM  hocam

birde sorunların detayları bildirilse  ne tür hatalar ile karşılaşılmış neden girilmiyor detay bilsem  belki yorum yapacağım ama  detay yok :

Mr_YAMYAM

Konuyu açmamdaki sebeplerden birisi de detay alınması içindir.
Gerekli detaylar konu başlığı altında toplanılırsa eminim faydalı olacaktır.
Konu, aynı zamanda diğer arkadaşlara da ışık tutabilir. Bu yüzden benzer sorunlarla karşılaşan arkadaşlar detayları paylaşabilirse elimden gelen desteği sunacağım.

mehmet254

https://elektronikprojeler.com/index.php siteye girdiğimde bu ileti çıkıyor.üzerine tıklayınca  açılıyor,diğer atakda  tekrar  ileti çıkıyor.başka detay  yok, win 7 kullanıyorum.cihaz i-5

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: mehmet254 - 19 Mayıs 2014, 02:08:20https://elektronikprojeler.com/index.php siteye girdiğimde bu ileti çıkıyor.üzerine tıklayınca  açılıyor,diğer atakda  tekrar  ileti çıkıyor.başka detay  yok, win 7 kullanıyorum.cihaz i-5
O ileti çıktığı zaman bir ekran görüntüsü al ve buraya iliştir.
Kullandığın web brovser, internet explorer ise ayarlarını sıfırla.
Mozilla kullanıyorsan eklenti uyumluluklarına bak. Google chrome kullanıyorsan bir ekran görüntüsü daha lazım.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın