12V 72AMPER AKÜ ŞARJ ALETİ EN UCUZUNDAN NASIL YAPILIR

Başlatan lgere, 12 Ocak 2014, 19:37:43

lgere

ARKADAŞLAR TRAKTÖRÜMÜN AKÜSÜ KIŞIN ZOR BASIYOR ŞARJ ETTİRME İMKANIMDA YOK KÖYDEYİZ BANA PRİZE TAKINCA ÇALIŞACAK BİR SİSTEM HAZIRLAYABİLECEK ARANIZDA BİR ARKADAŞ VARMI VARSA FİATI KAÇ TUTAR ACELEM YOK AKÜYÜ 2 GÜNDEDE ŞARJ ETSE OLUR PİYASADAKİLERDEN ALDIM ÇİN MALIMIDIR NEDİR İKİ GÜNDE BOZULDU BİR ARKADAŞIM BU SİTEYİ TAVSİYE ETTİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

trakyalı49

arkadaş bende bu siteye yeni kaydoldum ve yaşça hepinizden yaşlıyımdır sizin istediğiniz akü şarz cihazlarını ben işyerimde jeneratörlerde kullanıyorum hemde yıllardır bir sorun çıkmıyor     öncelikle söylemeyi unuttum ben jneratörtamir bakım montaj işyerim var bu cihazları profösyonelce kullanıyorum aküde devamlı bağlı kalsada hiç bir zararı yok isterseniz adresini veririm istedirsiniz kolaygelsin

Caos

Ben 741 yaptım Akü şarj kesici geyet memnun um ama sizin akünün amperine göre bir devre kurmaklazım Akü kaç amp lık?
Ya bir yol Bulacağız, Ya bir Yol Açacağız....

Caos

Alıntı yapılan: trakyalı49 - 16 Ocak 2014, 14:45:37arkadaş bende bu siteye yeni kaydoldum ve yaşça hepinizden yaşlıyımdır sizin istediğiniz akü şarz cihazlarını ben işyerimde jeneratörlerde kullanıyorum hemde yıllardır bir sorun çıkmıyor     öncelikle söylemeyi unuttum ben jneratörtamir bakım montaj işyerim var bu cihazları profösyonelce kullanıyorum aküde devamlı bağlı kalsada hiç bir zararı yok isterseniz adresini veririm istedirsiniz kolaygelsin

Bende yaşça en küçüğüm sanırım bence bu akünün özelliğine göre de değişir Akü sürekli şarjda kalırsa mutlaka aküye zararı olur Şarj olduktan sonraki çektiği amp. önemlidir
Ya bir yol Bulacağız, Ya bir Yol Açacağız....

trakyalı49

caos kardeşim tampon şarz diye bir kavram var eğer şarz kesme voltajını iyi ayarlarsan örneğin 14v akünün voltajı 14v bulunca şarz durur taaki akü tekrar 14v aşağı ininceye kadar aküyede hiçbir zararı olmaz ben yıllardır müşterilerime bu şekilde yardımcı oluyorum kolaygelsin.                     ben busiteye üye olmamın sebebi hho katalizörü yaptım bu konuda tecrübesi olan arkadaşların  tecrübelerinden faydalanmak isteyişimdir kendi atölyemde imkanlarım müsait 2hp motordan 150hp motora kadar her çeşit motorla çalışma imkanım var şu anda 6hp benzinli ile 10hp dizel motorlarda denemeler yapıyorum yeterli hh0 elde etmek için çok amper harcanıyor yani attığın taş ürküttüğün kurbaya değmiyor bu konuda yardımlaşacağım arkadaşlar olursa her konuda birbirimize yardımcı olalım ben motor elektirik ve jeneratör konusunda tam donanımlı ve 50 yıllık tecrübeliyim elektronik bilgisi iyi olan ve bu konuya ilgi duyan arkadaşların bilgiortaklığını bekliyorum hepinize uğraşlarımda başarılar

trakyalı49

yazımın sonunda uğraşlarınızda başarılar yazacaktım yanlışlık için özür dilerim bizim yaşımızdakiler teknoloji özürlü ama bizim suçumuz değil yaradılış böyle

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın