A\'dan web sitesi yapımı ve yayınlanması.

Başlatan kudretuzuner, 20 Nisan 2013, 16:49:26

kudretuzuner

Merhaba,
Arkadaşlar A\'dan web sitesi yapmak ve yayınlamak üzere yola çıktım.Geçmiş senelerden oldukça kaynak var.Arasıra da bakardım ama hiç mi hiç ilgimi çekmemişti.Şimdi niyetine girdim bu işi öğreneceğim.Profesyonel olarak mı?HAYIR ama nasıl çalıştığını bilmem gerekiyor.HTML4,CSS,Javasript,ASP.Net hakkında da kitaplarım var.PHP hakkında da aşağıdaki linkten istifade etmeye çalışıyorum.Web sitesi için bir alan adı bir de hosting gerekli onu da biliyorum.Doruk netten bir alan adı bir de ucuzundan hosting aldım(1 yıllık)PC\'de MS office 2010 var(lisanslı) XAMPP yüklü,microsoft expressin web4 yüklü,Gnu Emacs yüklü.Benim birkaç sorum olacak.Kafam karıştı ve nereden başlayacağımı kestiremiyorum.HTML ile başlayacağım ama sitemde klasik \"MERHABA DÜNYA\"yayınlamak istiyorum.Sanal olarak yapıyorum ama ben doruk net panelinden girip gerçek manada yayınlamak istiyorum.Ayrıca da bana sıra ile yapmam gereken ve de takip etmem gereken yolu gösterir misiniz?Bu arada PHP de ağırlık vermek istiyorum denemelerde bayağı sevdim.Teşekkür ederim.
http://www.kodhane.com/
KU

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın