İsis\' verilen devrenin arese aktarımı ( güç kaynağı devresi ödevi)

Başlatan nur_67, 11 Nisan 2013, 00:32:17

nur_67

Arkadaşlar güç kaynağı devresi çizdim isiste ama arese aktarımda sorun yaşıyorum arese aktarımı lazım ödev... mümkün olduğunca küçük ve yollar kalın olacakmışş
Bazı yenilgilerin nedeni, insanların işi yarıda bıraktıklarında, başarıya ne kadar yakın olduklarını bilememeleridir.

http://www.1milyonkahraman.org/tr?referer=218279  Linke tıkla destek ver :)

nur_67

Bazı yenilgilerin nedeni, insanların işi yarıda bıraktıklarında, başarıya ne kadar yakın olduklarını bilememeleridir.

yrkali

ben de devre çidirmeye çalıştım ama hiç kimse oturupta çizmedi  sen en iyisi biraz uğraş

ApoAtes

Alıntı yapılan: nur_67 - 11 Nisan 2013, 00:32:17Arkadaşlar güç kaynağı devresi çizdim isiste ama arese aktarımda sorun yaşıyorum arese aktarımı lazım ödev... mümkün olduğunca küçük ve yollar kalın olacakmışş
Sn. @nur_67
Müsait olmadığımdan pek özen gösteremedim, yıllık proje ödevim var bunu yapmaya çalışıyorum bende bir kaç gündür. Fakat yardım edebileceğim birşey olduğu sürece yardımı da kesmem. Asıl yardım etmemin sebebi ; ben bu forumdan saygı değer abi ve kardeşlerimden bilgi aldım fazlasıyla yardımcı oldular gerektiğinde, yardım istediğimde. Bende bilgim yettiği kadar yardım edebileceklerime ediyorum. Ares çizimini ek\'ten indirebilirsin yada indir\'e tıklayarak indirebilirsin kardeş.

buradan INDIR hadi kolay gelsin.

Alıntı yapılan: yrkali - 15 Nisan 2013, 17:46:38ben de devre çidirmeye çalıştım ama hiç kimse oturupta çizmedi  sen en iyisi biraz uğraş
Kimse hiç birşeye mecbur değildir. Müsait olan kişiler gerekenlere yardımcı olacaklarını ve olduklarını düşünüyorum, iyi günler.

nur_67

Alıntı yapılan: ApoAtes - 15 Nisan 2013, 21:38:30Sn. @nur_67
Müsait olmadığımdan pek özen gösteremedim, yıllık proje ödevim var bunu yapmaya çalışıyorum bende bir kaç gündür. Fakat yardım edebileceğim birşey olduğu sürece yardımı da kesmem. Asıl yardım etmemin sebebi ; ben bu forumdan saygı değer abi ve kardeşlerimden bilgi aldım fazlasıyla yardımcı oldular gerektiğinde, yardım istediğimde. Bende bilgim yettiği kadar yardım edebileceklerime ediyorum. Ares çizimini ek\'ten indirebilirsin yada indir\'e tıklayarak indirebilirsin kardeş.

buradan indir hadi kolay gelsin.
Kimse hiç birşeye mecbur değildir. Müsait olan kişiler gerekenlere yardımcı olacaklarını ve olduklarını düşünüyorum, iyi günler.

Öncelikle bu zamana kadar yanıtı göremeyip cevap veremediğim için çok çok özür dilerim.Benimde meslek dersinden olmasada diğer derslerden olan sınavlarım ve ödevlerim foruma giriş yapamamı sağladı.Resimde de gördüğüm gibi ares çizimini vakit ayırıp çizdiğin için çok TEŞEKKÜR EDERİM.
ama yine benim hatamdır ki verdiğin linkin kapanması üzerine dosyayı indiremedim :( tekrar yüklemeni rica etsem çok şey mi istemiş olurum acaba?
yine de herşey için teşekkürler bana olan 2 belkide 3. yardımın oldu umarım bi gün bende sana yardım ederim.Okul hayatında Başarılar..

ApoAtes

Tam zamanında bakmışım sanırım foruma :) buyur ; GUCKAYNAGI-INDIR

Not : Kontrol ettim ekteki dosya da vermiş olduğum linke sağlam gözüküyor fakat yeni bir linke upload ettim yinede.

nur_67

Alıntı yapılan: ApoAtes - 22 Nisan 2013, 01:16:10Tam zamanında bakmışım sanırım foruma :) buyur ; GUCKAYNAGI-INDIR

Aynen online olduğunu görmeden cevap yazdım zaten geç baktığım için mahcuptum.çok rahat uploaded ettim çok teşekkürler...İndir e tıkladığım zaman Telekominikasyon kurumu tarafından engellenmiştir falan diyordu da...

ApoAtes

Alıntı yapılan: nur_67 - 22 Nisan 2013, 01:19:12Aynen online olduğunu görmeden cevap yazdım zaten geç baktığım için mahcuptum.çok rahat uploaded ettim çok teşekkürler...
Problem yapma @nur_67 kardes, forum yardimlasmak icin bildigim kadariyla he :) Hadi cümleten hayırlı geceler.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın