Disk Yazmaya Karşı Korumalı

Başlatan Caos, 06 Mart 2013, 21:39:56

Caos

Flaş Disk E format atamıyorum büyük bir ihtimalle virüz tarattırdım ama birşey çıkmadı Araştırdım o yollarda olmadı yardım edebilimisiniz??? :(
Ya bir yol Bulacağız, Ya bir Yol Açacağız....

yazici67

Ekteki programı deneyin. Windows Vista/7/8 de Sağ Tık - Yönetici Olarak Çalıştır ile çalıştırın.

Caos

Sağolun denedim Fakat Hala Aynı hatayı alıyorum  :( Yinede teşekkür ederim

yazici67

Ekran görüntüsü verebilir misiniz? Bilgisayarda yönetici yetkiniz var mı? Hangi işletim sistemi?

Caos

yazici67

Zaten 1.2 gb disk olmaz. Disk içinde varsa dosyalara erişebiliyor musunuz? Herhangi bir dosya var mı? Yoksa erişirken de mi hata veriyor?

Caos

16 gb Dosyalara erişe biliyorum hatta açıp kullanabiliyorum fakat Disk bçimlenmiyor ve birşey yüklenip silinmiyor

yazici67

Komut satırından biçimlendirmeyi deneyin.
format h:  /FS:FAT32
DİKKAT BURADA \'h\' YERİNE USB DİSKİN BAĞLANTI NOKTASI GELECEK

Caos

yazici67

Mümkünse çalıştırılabilir bir linux sürümü indirin. CD\'ye yazın ve oradaki araçlar ile formatlayın.
Hiren\'s Boot CD indirirseniz oradaki MiniXP ile birçok ücretsiz antivirüs yazılımıyala aynı anda diskinizi tarayarak virüsleri temizleyebilirsiniz. Çalıştırılabilir Linux olarak Parted Magic kullanabilirsiniz:
http://sourceforge.net/projects/partedmagic/files/partedmagic/Parted%20Magic%202013_02_28/pmagic_2013_02_28.iso/download
Buradan inecek olan ISO görüntüsünü CD\'ye yazdırın.

Caos

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın