pcb basma

Başlatan stk4221, 25 Şubat 2013, 00:27:36

stk4221

arkadaşlar ilk defa pcb basıcam ne tür bir kağıt kullanabilirim
 kuşe kağıt iyimidir
vatan kanla alınır ter ve göz yaşı ile korunur

Elektrik2012

Öncelikle foruma Hoş Geldiniz Ben nurullah 10.sınıf öğrencisiyim Kuşe kağıdı ile sonuç çok güzel oluyor kuşe kağıdını öneriririm lazer yazıcıdan çıktı almıyacaksanız Kaliteli bir   fotokopi makinalasında  fotokopi çektirmeniizi öneriririm  Saygılar
Büyük adım atmaktan korkmayın uçurumu küçük  sıçramalarla geçemezsiniz

stk4221

slm dostum ben hüseyin  bende conon pixmamx375 yazı var püskürtmeli. uyanamadım mevzuya yoksa lazer alıcaktım ama hayırlısı olsun artık aldık bir kere  kuşe kagıt bir kaç yere sordum yok diyolar ya daha büyük yerlere bakıcam 

Elektrik2012

Lazer yazıcı yada tonerli bi yazıcı olması lazım karuşlu olmuyor diye biliyorum. ;D
Büyük adım atmaktan korkmayın uçurumu küçük  sıçramalarla geçemezsiniz

ibrahim626

illaki kırtasiyeden sıfır alman gerekmez, herhangi bir parlak yüzeyli dergiden bir sayfa kopar ,lazer yazıcı yada fotokopi makinasından çıktı al sorunsuz basarsın.

ApoAtes

Alıntı yapılan: stk4221 - 25 Şubat 2013, 08:14:51selam dostum ben hüseyin  bende conon pixmamx375 yazı var püskürtmeli. uyanamadım mevzuya yoksa lazer alıcaktım ama hayırlısı olsun artık aldık bir kere  kuşe kagıt bir kaç yere sordum yok diyolar ya daha büyük yerlere bakıcam
el işi kağıdı kullanabilirsiniz her kirtasiyede mevcuttur.

mustafa010203

Merhabalar

Ben kendi çalışmamdan bahsedeyim size;

Geçen ay bir çizim yaptım resimleri gördüğünüz gibi, çizimimde milimetrenin 1/2 \'si kalınlığında hatlar var ve problemsiz çıkarttım ilk defa bu kadar ince hatlarla çizim yaptım.

Kağıt olarak, ankaradan bir arkadaşımın getirdiği kağıtları kullandım tanesini 1 TL ye almıştı.
İki kağıt vardı elimde kaliteli olduğunu bilseydim gücümün yettiği kadar alırdım. :)

Kağıdın bir tarafı bildiğimiz A4 kağıtlarının aynısı diğer tarafı el işi kağdına benzer bir kağıttı, birazda kalındı.

Şimdi o kağıttan almayı çok isterdim ama ankarada.

Devrenin gerçek resimlerinide bir kaç gün içinde yüklerim

Hayırlı Cumalar

stk4221

aegeanxtr

Ben Hp inkjet fotoğraf kağıdı kullanıyorum 10 dakika kadar ütülüyorum sonra kağıdı ucundan biraz kaldırınca kendisi atıyor yollar kalıyor. Yolların üzerinde biraz kağıt kalıyor o şekilde asite atıyorum o kalan kağıtlar eriyip gidiyor sonuç güzel oluyor tavsiye ederim.

serkan_48

Alıntı yapılan: Avril - 16 Kasım 2013, 23:57:44Merhaba,
Bende şu yazıcıdan var;
http://www.hepsiburada.com/liste/hp-deskjet-1050a-fotokopi-tarayici-yazici-cq198b-/productDetails.aspx?productId=bd05987&categoryId=4

Acaba bu yazıcı ile PCB yapılır mı kuşe kağıt alsam?

Bu yazıcı kartuşlu. Tonerli değil. Tonerli bir yazıcı olması gerekiyor. Toner plakete yapışıyor bu şekilde hatlar kalıyor. ben inkjet mürekkep püskürtmelilerle denemedim ama deneyen arkadaşların olumsuz yanıtlarını aldığım için söylüyorum.

kolay gelsin

Avril

Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim Serkan bey.

Bu arada bazılarıda \'\'PVC Laminasyon\'\' makinasıyla oluyor diyorlar, acaba bu doğru mudur bilginiz var mı bu konuda ?

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın