pcbway

taşınılabilir kulaklık amfisi önerebilir misiniz?

Başlatan ibrahim1661, 21 Ocak 2013, 18:30:10

ibrahim1661

Arkadaş ben bi taşınılabilir kulaklık amfisi yapmak istiyorum. pille yada bende bi 3v civarı ufacık bi akü var onunla çalıştırabileceğim kulaklık amfileri önerebilir misiniz?

gevv


Caos

Ya bir yol Bulacağız, Ya bir Yol Açacağız....

ibrahim1661

evet  :D ya sağır olurum yada kulaklık hoparloru patlar :)

endorfin

03 Mart 2013, 09:49:20 #4 Son düzenlenme: 03 Mart 2013, 09:50:07 endorfin
Oncelikle merhaba :) . Kulaklik anfisi icin tda2822m kullanin derim. Ben de zamaniyla yapip calistirdim. Iyi ve hos sesi var. Hem de stereo.  ;D. Yapimi da cok-ama cok basit ve cok kucuk boyutlarda oluyor.  :)
     Kolay gelsin.. :)
 Ekber|Azerbaycan

Caos

S.a arkadaşım herhangi birini yaptın mı? Yaptıysan nasıl memnunmusun ? 
Ya bir yol Bulacağız, Ya bir Yol Açacağız....

ibrahim1661

a.s
Daha yapmadım ama TDA7052 yapacam heralde şu sıralar uğraşamıyorum üniversite sınavım var. yalnız onun yerine şu seyyar tezgahlarda satılan küçük hoarlorlu usbden müzik çalan ufak aletlerden bi tane vardı bende . onun içindeki devreyi çıkarttım (kibrit kutusu kadar yer kaplıyor) girişine , telefonun ses çıkışını verdim. güç girişine ise telefonun bataryasını kullanıyorum. kulaklık olarak da beats by dr.dre çakması kulak üstü kulaklık kullanıyorum. mükemmel ses veriyor. son seste dinleyemiyorum çünkü yüksek ses. yalnız bir bass veriyor kulağımda basın rüzgarını hissediyorum. ayrıca taşınılabilir olduğu için de çok kullanışlı. bulabilme imkanı olan arkadaşlara öneririm. merak eden olursa foto koyabilirim.

Caos

Hımm Entegreyi yapınca haber verirsen sevinirim. :) Birde Kulakluğu nekadara aldın acaba burdada varda 30 tl diyorlar
Ya bir yol Bulacağız, Ya bir Yol Açacağız....

ibrahim1661

aynen onlardan . bende 35tl ye aldım ama baya hoş ses veriyor arkadaşta orjinali var yurddışına çıkınca almıştı. sesi karşılaştırdım ben pek bi fark göremedim. belki biraz daha dayanıksızdır.

Caos

Burdada o civarlarda. İyi yinede 30 tl ye o sesi veriyorsa
Ya bir yol Bulacağız, Ya bir Yol Açacağız....