Havyam bozuldu havya önerirmisiniz?

Başlatan Elektrik2012, 08 Aralık 2012, 08:56:52

Elektrik2012

class marka 40 watt havyam vardı bozuldu iyi kaliteli max tutar 30 tl bulabileceğim ulus konya sokak ta kaliteli 3-4sene işimi görcek bi havya önerirmisiniz?
Büyük adım atmaktan korkmayın uçurumu küçük  sıçramalarla geçemezsiniz

tahir549

3-4 senesinin garantisini kimse veremezde zaten pahalı bişeyde değil proskitin kalem havyaları var 25 tl civarı ama konya sokağa gidip birebir görerek lmanda fayda var wellerin kalem havyası ile piyasadaki hatta senin elindeki olan havyanın ısıtması arasında bir fark yok  kalem havyanın ucu konsuunda bak rahat bulunan bir şey al derim  benim almak istediğim bir istasyon var ama baya bir pahalı weller 3000m 20-30tl lik havyadan çok bişey beklememek gerekiyor görerek almanızı tavsiye ederim

pwm.c

ERSA al bikere al ve ömür boyu kullan. diğer ucuz havyalara vereceğin para pahalı olanların fiyatını açar.
eskiden proskit kullanmıştım, 4 ay dayandı haberin olsun. şuanda ERSA C25 kullanıyorum ve böyle bişey varken diğer ucuz olanları aldığıma pişman oldum. bu iyi bir tecrübe.
şimdi diyeceksin ki, \"ben okadar profesyonel çalışmıyorum diye\"
profesyonel işlerde istasyonlu, hava üflemeli ve vakumlu havyalar kullanılır. sıradan bir kalem havya sana fazla gelmezki.

_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-

tahir549

azmi bey haklı ucun etin suyu kara olur  aa yok bana yter diyorsan git japon pazarında bile öğrenci kalem havyaları var lehim teli pastası içinde 5 tl ye satıyorlar al 2-3 tane kullan 1-2 yıl  öğrenciyken onlardan alıyorum 5-6 tane elimde patlayan ile çıktı :D değmez bencede güzel bir şey al bütçen varsa

Elektrik2012

abilerim kusura bakmayın mesajlarınızı göremedim biraz cevabın geç oldu havyayı aldım bende sizin dediğiniz gibi düşündüm aldığım havya solomon marka şu havhyayı aldım 30tl
http://www.hepsiburada.com/Liste/30-w-havya-solomon/productDetails.aspx?productId=hrapra30whvyc&categoryId=13003177
Büyük adım atmaktan korkmayın uçurumu küçük  sıçramalarla geçemezsiniz

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın