baskı devre için kuşe kağıt

Başlatan Elektrik2012, 17 Kasım 2012, 21:01:33

Elektrik2012

abilerim baskı devre için 100gr a4 kuşe kağıt alsam acaba iyi sonuç olur mu bide kuşe kağıt pahalımı abilerim kuşe kağıdı aldıktan sonra devremi lazerli yazıcıdan çıkartcam veya fotokopi çektircem sonra ütü ile ütüleyip bakır plakete geçirecem 9 kapak tuzruhu 1 kapak perhidrol atcam sonra deleceğim değilmi birde ankarada kuşe kağıtı nereden alabilirim?
Büyük adım atmaktan korkmayın uçurumu küçük  sıçramalarla geçemezsiniz

Elektrik2012

teşekürler kudret abi nasıl yapıdığını biliyoruım sayılır ama abilerimin fikirlerini almak istedim belki bildikleri daha kolay ucuz yöntem vardır yada kuşe kağıt yerine başka bir kağıt söylerler diye düşündüm saol abi

pwm.c

öncelikle şunu hatırlatayım ki, lazer yazıcı kullanıyorsan bunu tekrar fotokopi çekmene gerek yok. sadece mürekkepli yazıcılar için fotokopi gerekir.
kuşe kağıt çok pahalı değil. istersen dergi veya katalog sayfalarını kullanabilirsin. bunlar bedava dağıtılıyor çünkü reklam amaçlı. kağıt üzerindeki resim ve yazılar sorun olmuyor. ütüleme esnasında sadece toner eriyip yapışır, geri kalanı etkilenmez.
eğer kuşe kağıttan daha kolay ve ucuz bişey arıyorsan eski usül asetat kalemi kullan.

_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-

kudretuzuner

Merhaba
Merak dolayısı ile birkaç baskı yapmıştım.En kullanışlı ve de en ucuz \"BEYAZ ELİŞİ\" kağıdı.Kırtasiyecilerde bolca var ve çok ucuz.Yanlız A4 ten büyük ise A4 boyutunda kesmekde fayda var.
KU

Elektrik2012

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın