Ledle isim yazma

Başlatan burakddn, 01 Ekim 2012, 18:57:40

burakddn

Arkadaşlar forumda yeniyim
çok sevdiğim bi arkadaşıma onun ismi yazan ve yanıp sönen bi devre yapmak istiyorum
Bilgisayarımda Proteus 7.7 var buna göre elinde bi devre varsa bana gönderebilirseniz sevinirim.

ACİL LAZIM AMA...

Şimdiden saolun...

yazici67

Sen isme göre devreyi çiz ki bizde şemayı yapalım. Proteus Areste PCB yi hazırlarsan şeması için basit veya karışık bir şeyler yapmaya çalışırız...

burakddn

kardeşim işte bende bunu istiyorum ama çizemiyorum çizsem buraya niye geliyim çizdikten sonra areste baskı devre çıkarmakta ne var kaç kere yaptım bunu ama isim yazamıyorum
elinde varsa hazır çizilmiş ondan örnek alıyım diyorum

gevv

@burakddn   size yardımcı olmak isteyen bir kişiye karşı üslubunuz doğru değil

bu işinize yarayabilir: https://320volt.com/proteus-ares-a-z-arasi-led-harfler/

daha kolayınıda ararsanız  seri ilanlar bölümünde konu  açarsınız  ücretli olarak devrenizi yaptırırsınız

yazici67

@burakddn arkadaşım, hala ismi bile söylemedin, ne büyüklükte olacak, animasyon ne olacak?
Aklını okumamızı bekliyorsun herhalde. Üslubunda cabası... Heyecandan olsa gerek... Buna rağmen yardım etmeye çalışıyoruz. Birazcık daha bilgi versen... Farkındaysan normal hayatta bu işi parayla yaparlar, sen bizden hepsini yapalım istiyorsun. Eyvallah... Yardım eder bir hayır duası alırız diye bekliyoruz. Bir bakıyoruz, o da ne? Üstüne üstlük azar işitiyoruz... Sayın yöneticim en uygun bağlantıyı vermiş, harfler orada, devreyi kendiniz çizin, açıkçası, bunu da benden beklemeyin... He, animasyon işinde yardımcı olmaya çalışırım, PIC le veya 555 vs. ile...
Size kolay gelsin diyorum... İyi çalışmalar...
Not : Bu arada PCB de bağlantılar tam oturmak zorunda değil, devrede kabloyla atlamalar yaparsanız çok rahat edersiniz...

burakddn

Alıntı yapılan: gevv - 02 Ekim 2012, 00:10:55@burakddn   size yardımcı olmak isteyen bir kişiye karşı üslubunuz doğru değil

bu işinize yarayabilir: https://320volt.com/proteus-ares-a-z-arasi-led-harfler/

daha kolayınıda ararsanız  seri ilanlar bölümünde konu  açarsınız  ücretli olarak devrenizi yaptırırsınız

bir yanlışım olduysa özür dilerim

burakddn

Alıntı yapılan: yazici67 - 02 Ekim 2012, 18:19:45@burakddn arkadaşım, hala ismi bile söylemedin, ne büyüklükte olacak, animasyon ne olacak?
Aklını okumamızı bekliyorsun herhalde. Üslubunda cabası... Heyecandan olsa gerek... Buna rağmen yardım etmeye çalışıyoruz. Birazcık daha bilgi versen... Farkındaysan normal hayatta bu işi parayla yaparlar, sen bizden hepsini yapalım istiyorsun. Eyvallah... Yardım eder bir hayır duası alırız diye bekliyoruz. Bir bakıyoruz, o da ne? Üstüne üstlük azar işitiyoruz... Sayın yöneticim en uygun bağlantıyı vermiş, harfler orada, devreyi kendiniz çizin, açıkçası, bunu da benden beklemeyin... He, animasyon işinde yardımcı olmaya çalışırım, PIC le veya 555 vs. ile...
Size kolay gelsin diyorum... İyi çalışmalar...
Not : Bu arada PCB de bağlantılar tam oturmak zorunda değil, devrede kabloyla atlamalar yaparsanız çok rahat edersiniz...

ya acil lazımda o yüzden böyle oldu kusura bakma kardeş
5 harfli olucak  yanıp yanıp sönse olur ama pot la veya trimpotla ayarını ayarlaya bilirsem güzel olur
PIC le mi olur 555 le mi orasını sen bilirsin ben fazla yapamam daha 11. sınıf öğrencisiyim ve
pic programlayıcı nasıl olur bilmiyorum

sen yaparsan çok güzel olur
yazacagın ismi ben sana pm olarak atarım

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın