Ucuz perhidrol satın alabileceğim yerler neresidir?

Başlatan engin.763, 26 Eylül 2012, 01:05:51

engin.763

PCB baskılar için perhidrol satan internet siteleri yada toptancılar nerelerdir bilen varsa paylaşırsa sevinirim,eczaneler dışında hiçbiryerde bulamıyorum,kayseride yaşıyorum.
Bir insan iyi bir mühendis olabilir,yada iyi bir doktor,çok iyi bir yöneticide olabilir ,ama ne olursa olsun insan iyi yumruk atmayı ve iyi nişan almayı mutlaka bilmeli....

caglar103

ucuz perhidrol\'u kuaför toptancılarda bulabilirsin. 1 lt\'lik olur genelde usta kuaförler saç rengini açmada kullanırlar. çok daha uygun ve çok alacam diyorsan kimyasal ürün hammaddecilerine bak 70 kg lık saf halde bulabilirsin hidrojen peroksit kimyasal ismi. yalnız merak ettiğim bunu neyde kullanacaksın.

engin.763

PCB ler için arıyorum,1 er litrelik paketler işimi görürü ancak hangi kuaföre sorarsam sorayım önce şöyle ters bi bakıyorlar ,sonra tepeden tırnağa süzüyorlar sonrada yok diyorlar,bide takım elbiseleri giyip soracam belki busefer var derler..... 8)
Bir insan iyi bir mühendis olabilir,yada iyi bir doktor,çok iyi bir yöneticide olabilir ,ama ne olursa olsun insan iyi yumruk atmayı ve iyi nişan almayı mutlaka bilmeli....

ultraaslan8705

selam kardeş 1litre halinde satılan perhidrolü binbirçeşit veya kozmetik ürün satan yerlerden alabilirsin.2 saat önce gittim binbir çeşitten 6 tl ye aldım :) kolay gelsin

homer380

kayseride labrotuar malzeleri satan yer vardı orda satılıyor. kayseri lisesinin o tarafında 1 litre 7-8 lira gibi bir seydi %50 saflıkta.

engin.763

şu mikroskop,beher,vs satan lisenin çaprazındaki yer mi kardeş?telefon numarası yada site adresi filan var mı sende?

ibr@him

sizleri bulmuş iken sorayım kayseride hangi elktronikçilerden alış veriş yapıyorsunuz ben çobanoğlu\'nubiliyorum tek başka nerede ne var bi yardımcı olursanız
birde hidrojen peroksit zehirdir o yüzden kuaförler satmak istememiştir

Adnancoskun

Rasel kimya var, merkez bankasının çapraz karşısında, ayrıca eski sanayii de asit ticaret var, orası ucuzdur,,, malzemeci, özinanç, sinan ticaret, elektrosan, ... yerlerine gelince özinanç ve sinan ticaret kaytim işmerkezindeler,,kapalı çarşının yanında, elektrosan istasyon caddesinde,
Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin.

umitco

Bim marketlerde Güldal adında kireç çözücü var , 900ml 1.4 tl. Bu çözücüyü şiddetle tavsiye ederim. neden ?
Toner uzun zaman asit etkisinde kaldığında yollarda zayıflama olabiliyor. Bu süre yaklşık yazın 5 , havalar soğudukca 15 dakikaya kadar çıkıyor. Ama bu süreyi 30 sn ile 1 dak arasına kadar indirmek mümkün. Asiti eski bir teflon tencere , tava  gibi bir malzemede kaynayana kadar ısıtıyor ve kapatıyorum sonra kartı tavaya bırakıyorum. Yaklaşık 10sn sonra fokurdamaya başlıyor ve 30sn de tüm bakır plaka yok oluyor. Kart büyük olursa bu süre 1 dak. 1 çözücü ile 30 kart yaptığımı hatırlıyorum.

engin.763

Umitco ustam yaptığın bir uygulamanın video kaydını atarsan buraya herkes için faydalı olur,çünkü bu işlerde belli biyerden sonra maliyet çoğu kişi için gitgide sorun olmaya başlıyor,bahsettiğin uygulama gerçekten kullanılabilirse herkes için çok iyi olur,..
-İbrahim abi ,bende ufak tefek ekipmanları çobanoğlundan alıyorum,ancak son 2 aydır tüm alışverişimi direnc.net üzerinden yapıyorum,kargo en geç 2 gün içinde eksiksiz elime ulaşıyor,güvenilir bir site...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın