motor kontrol devresi

Başlatan saban_1996, 22 Eylül 2012, 16:03:15

saban_1996

Slm arkadaslar ben bu sitedeki: https://320volt.com/tl494-pwm-20-amper-12v-24v-dc-motor-hiz-kontrolu/ motor kontrol devresini yapmak istedim ama baskı devresini aynadan görüntüsünü vermemişler nasıl düzeltebilirim ?
Asıl yayimlandigi site bu : http://www.siliconchip.com.au/cms/A_112476/article.html

yazici67

saban_1996

yazici67

Önemli değil... Yöntem:
PDF programı açıkken Print Screen ile ekran görüntüsü alın. Paint veya benzeri bir programa yapıştırın ve Döndür / 180Derece deyin...

saban_1996

Alıntı yapılan: yazici67 - 23 Eylül 2012, 19:59:47Önemli değil... Yöntem:
PDF programı açıkken Print Screen ile ekran görüntüsü alın. Paint veya benzeri bir programa yapıştırın ve Döndür / 180Derece deyin...
dedigin gibi yaptim ama senin verdigin sekil gibi olmadi ...
Sorun degil zaten senin verdigin sekil oluyor. Tesekkurler ...

yazici67

Pardon 180 derece değil Yatay Çevir olacaktı. İyi çalışmalar...

saban_1996

Simdi yapabildim ama resmi biraz buyutunce kalitesi bozuluyor...
bugun yazicidan cikarmak istedim ama sayfa buyuklugunde cıktı nerde yanlis yaptim %100 olarak ayarladim ama bilmiyorum nerede yanlis yaptim ?

yazici67

PCB resmini büyütmeden %100 baskı ayarıyla çıkartın. Resimlerde şöyle:
Resim Paintte açık iken üst menüden Yazdır > Sayfa Yapısı tıklıyoruz ve bu pencere açılıyor...

Açılan sayfa yapısı penceresinde ölçeklendirmeyi %100 ayarlıyoruz...

Bundan sonra normal olarak üst menüden Yazdır diyoruz ve Yazıcıyı seçip çıktıyı alıyoruz... İyi çalışmalar...

saban_1996

Alıntı yapılan: yazici67 - 26 Eylül 2012, 00:03:45PCB resmini büyütmeden %100 baskı ayarıyla çıkartın. Resimlerde şöyle:
Resim Paintte açık iken üst menüden Yazdır > Sayfa Yapısı tıklıyoruz ve bu pencere açılıyor...

Açılan sayfa yapısı penceresinde ölçeklendirmeyi %100 ayarlıyoruz...

Bundan sonra normal olarak üst menüden Yazdır diyoruz ve Yazıcıyı seçip çıktıyı alıyoruz... İyi çalışmalar...

tesekkurler kardes duzgun cıktı :)

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın