12v pazarcı anfi cızırtı problemi yardım

Başlatan aytac35, 19 Ekim 2009, 10:35:52

aytac35

elimde la4440 ile yapılmış bir pazarcı anfisi war.bn bu anfiyi akü ile calıştırıp mp3 bağlayıp seyyar teyp olarak kullanıyorum fakat mp3 icin aynı akü üzerine arac sarj unitesi bagladıgımda hoparlorden cızırtı gelıyor nedenı ne ola bılır nasıl cozebılırım.ayrı akuden sarj ıcın besleme alınca cızırtı olmuyor oto radyo cızırtı gıderıcı taktım ıse yaramadı.

mnc

President

Arkadaşım beslemelerine şok bobinli filtreler kullan. Arabanın altarnatörü üzerinden distorsiyon alıyorsun.
Kolay gelsin....

barbaros_45

Alıntı yapılan: aytac35 - 19 Ekim 2009, 10:35:52elimde la4440 ile yapılmış bir pazarcı anfisi war.bn bu anfiyi akü ile calıştırıp mp3 bağlayıp seyyar teyp olarak kullanıyorum fakat mp3 icin aynı akü üzerine arac sarj unitesi bagladıgımda hoparlorden cızırtı gelıyor nedenı ne ola bılır nasıl cozebılırım.ayrı akuden sarj ıcın besleme alınca cızırtı olmuyor oto radyo cızırtı gıderıcı taktım ıse yaramadı.
Arkadaş onu nasıl yaptın banada söylesene BANA BİRTEK SEN YARDIM EDEBİLİRSİN ANLASILAN Bende anfi yapmak istiyorum. Daha doğrusu
MP3\'ümü teyip olarak kullanmak istiyorum. Arabanın arkasında 2 tane hoporlor var. Bunların özellikleri 150W 4 ohm ve çok eskiler

barbaros_45

Neyse tamam hallettim ben o işi.

Nasıl hallettiğimi merak edenler için yazıyorum. Çarşıdan 2 tane DC 12V ile çalışan bilgisayar hoporlorü aldım. O hoporlorü MP3 e bağladım çalışıyor. Hoporlorün gücü İçinde çakmaklıkdan gelen DC 12V u kullanıyorum.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın