MADEM GÖRÜNTÜ AKTARAMIYORUZ UÇAĞI GPS İLE UZAKTAN NASIL KONTROL EDECEĞİZ

Başlatan harekir1, 24 Haziran 2012, 16:38:06

harekir1

ARKADAŞLAR BENİM KAMERA UÇAK PROJEM VARDI BUNUN ZOR OLDUĞUNU ÖĞRENDİM PEKİ BUNU GPS İLE NEREYE GİTTİĞİNİ NASIL TAKİP EDEBİLİRİM YANİ BENİM ASIL AMACIM GÖRÜNTÜ MESAFESİNDEN UÇAK ÇIKTIĞINDA BUNU KONTROL EDECEK BİR SİSTEM YAPMAK İSTİYORUM

yazici67

@harekir1 arkadaşım sen vazgeçmiyecek misin? :D GPS işi de karışık.Önce yeterince yazılım öğrenmen gerek.Bu GPS, Bluetooth, RF işleri öyle bir iki dirençle yapılacak işler değil.Kendi yazılımını yazman gerekiyor...

harekir1

ÖĞRENİRİM HİÇ SORUN DEĞİL ZAMANIM ÇOK AMA NEYSE VAZGEÇTİM  AMA ŞİMDİ SADECE ŞU DEVREYİ VE NASIL YAPACAĞIMI İSTİYORUM HELİKOPTERİN ÜSTÜNE CEP TL FONU KAMERASI TAKIP BU GÖRÜNTÜYÜ HEM HELİKOPTER ÜSTÜNDEKİ EKRANDAN İZLERKEN  HAFIZA KARTINA KAYDETMESİNİ İSTİYORUM SANIRIM BUNU YAPABİLİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

yazici67

Normal olarak telefonu hafıza kartına kaydedecek şekilde ayarlarsan sonra telefondan da izleyebilirsin.

EmRe2626

merhabalar, en azından 3g görüntülü konuşma özelliği olan hafif bi telefonu helikoptere bağlamadan önce ara görüntülü konuşmayı aç, helikopteri havalandır. Aradığın telefonlada görüntüyü izle çok basit :D

yazici67

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın