led animasyon

Başlatan mirsan, 12 Haziran 2012, 23:19:32

mirsan

sanırım bu forumda ilk yazım olacaktır
değerli forum sakinleri bu kadar bilgi edinebilir bir site daha önce görmedim çok faydalı bir site olduğu kesin emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım

şimdi gelelim asıl meseleye ben kendime bir led tabella yapacam ledler zemin herşey hazır tek eksiğim 16f877 için en az 17 kanal animasyon hex dosyasıdır bu konu ile ilgilenen arkadaşlar lütfen bana yardım edebilirlermi
saygı ve sevgilerimle

mirsan

slm ilgin için teşekkür ederim ama ben sadece 16f877 için hex kodunu istemiştim linkteki 877 li devre 16 çıkış yapabiliyor bana en az 17 çıkış yapabilen hex dosyası lazım saygılarımla

mirsan

ben 22 çıkışlı hex dosyasını buldum fakat animasyonunu pek beğenmedim hex dosyasını upload yapacam bunun içeriğini yeniden derletecek arkadaşlar varmı acaba  farklı animasyonlar için

ibrahim626

Yeniden yazılmalı program hex dosyası üzerinden düzenleme yapılmaz.

mirsan

ustam rahatsız ediyorum bana hex dosyası yapamazmısın 17 çıkışlı saygılar

ibrahim626

Hazırlayayım ama devreyi siz yaptınızmı ? yaptıysanız semayı eklermısınız , ve birde animasyon nasıl olacak ?

mirsan

sizin beğenebileceğiniz en fazla yüklenebilecek kadar animasyon hex programı istiyorum
saygılar

mirsan

arkadaşlar içinizden biri bana 16f877 ile 18 kanal ve 12 farklı otomatik hex dosyası yapabilen biri yokmu iki gündür cevap bekliyorum
kalın sağlıcakla saygılar

yazici67

12 animasyondan bahsediyorsunuz üç - beş tanesini yapmak bile saatler sürüyor...
Hazır olanları kullanamaz mısınız?

mirsan

hazır olanlar nerde var ben görmedim aradım ama bulamadım

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın