Windows7\'ye Proteus Kurulumu

Başlatan Brave95, 04 Nisan 2012, 19:53:07

Brave95

Merhaba,bilgisayarımda Windows XP kuruluyken Proteus\'ta herhangi bir sorun yaşamıyordum ancak Windows7\'ye bir türlü yükleyemedim.Asıl sorunum şu;programı normal yükledikten sonra keylerini gösteriyorum ve uptade bölümünde hata alıyorum nedenini çözemedim yardım ederseniz sevinirim...

Şimdiden Teşekkürler...

yazici67

Proteus için kurulum kalsörünüzü gösterin. Mesela normal kurulumda 64 bit Windows 7 için ;
C:\\Program Files (x86)\\Labcenter Electronics\\Proteus X.X Professional  olabilir.Klasör şeç diyaloğundan Proteus X.x Professional klasörünü değilde bir üst klasör belirtmişsiniz.O yüzden hata alıyorsunuz.

Brave95

yazici67

Klasör seçme diyaloğundan Proteus X.x Professional adlı klasörü seçerseniz olması gerekir.Olmuyorsa program hatalıdır.
Ayrıca Oradaki X.x yerine sürüm bilgisi yazacaksınız. Yani 7.6 , 6.8 gibi...

hikko

merhaba!

Daha ilk kuruluma başlarken setup\'ın üzerinde sağ click yap ve yönetici olarak kur demelisin! (Aynı şeyi sonraki basamaklarda da yapmalısın!)

Brave95

Sonunda yükleyebildim teşekkürler...Yapamayan arkadaşlar için söylemek gerekirse;internet bağlantınızı ve anti-virüs programınızı tamamem devre dışı bırakın ve Win7\'de ki Program Files(x86) yerine normal Program Files\'e kurun... Tekrar teşekkürler...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın