Arızalı samsung max vb630 müzik setini değerlendirmek ?

Başlatan m_yasar_cakir, 11 Şubat 2012, 17:58:56

m_yasar_cakir

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım adım yaşar.. sizlerin bana yardımcı olabileceğini düşünüyorum..
benim samsung max vb630 müzil setim vardı. talihsiz bir kaza sonucu ön paneli tamir edilemeyecek şekilde kırıldı. fakat amfi - radya kartı kısımları sağlam. resimlerini ekleyemedim kusura bakmayın beceremedim..  ben malzeme boşa gitsin istemiyorum. bu müzik setinin en azından amfi kısmını kullanarak hoparlörlerini çalıştırmak istiyorum.. yardımcı olabilirseniz çok iyi olur yoksa güzelim müzik seti çöpe gidicek.

cagdasbay

Kullanılır hocam dediğiniz gibi en azından ampli katını biraz oynayarak kutularsınız. Rayo katını bilemem tabi ama. Ki displayli bi müzik seti ise ve ön panelden kastettiğiniz de display ise biraz uğraştırabilir. Öncelikle fotolarını ekleyin. Muhakkak yardım gelir :)

m_yasar_cakir

**Kullanılır hocam dediğiniz gibi en azından ampli katını biraz oynayarak kutularsınız. Rayo katını bilemem tabi ama. Ki displayli bi müzik seti ise ve ön panelden kastettiğiniz de display ise biraz uğraştırabilir. Öncelikle fotolarını ekleyin. Muhakkak yardım gelir**

öncelikle ilginize teşekkür ederim..
ben malzemenin çöpe gitmesini istemiyorum sadece.. bana sadece amfi kartını müzik setinin kendi hoparlörlerini çalıştıracak şekilde çalıştırmam kafi.. yani ille o kartıda çalıştırmak şart değil. üzerindeki malzemeler sağlam.. bu malzemelerle bir amfi yapıp bu hoparlörleri çalıştırsakta olur.. resimleri ekliyorum.. yardımlarını bekliyorum arkadaşlar.. ziyan olmasın malzemeler..

m_yasar_cakir

gevv

hocam   cihazı  çalıştırdığınızda  anfi katına voltaj  gidiyordur  geriye  ses  girmek  kalıyor  stj402-070  ve stk442-090  enterelerinin datasheet  dosyasına  bakın ses giriş bacaklarını tespit edin  mp3 ornatıcı pc vb  bağlaya bilirsiniz 

m_yasar_cakir

abicim tamda benim yapmak istediğimi anlamışsın. tşk ederim. datashetleri nereden bulabilirimki acaba..

m_yasar_cakir

çok teşekkür ederim. ben yarın müzik setini sökeceğim. bakalım ne yapabileceğim.. takıldığım yerlerde yine yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim..

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın