V-I asa gibi test cihazları önerisi olan

Başlatan tahir549, 12 Aralık 2011, 23:09:37

tahir549

Merhaba arkadaşlar bir endüstriyel elektronik kart tamiri yapacağım işletme açmak istiyorum v-ı asa test cihazlarıyla ilgili bilgim yok kullanan ustalardan tecrübelerini paylaşmalarını rica ediyorum protarge reelektronik polar abiboard huntron2000 gibi cihazlar var polart6000 çok yüksek fiyatlı abiboard ise onun 2 katı daha yüksek  reelektronik uygun gibi ama özellikleri hafızalı bir tip kart test tamiri yapabileceğim kullanışlı birşey bakıyorum önerileriniz nelerdir sadece bu değil güçkaynakları gaz altı kaynak makinaları tamiriylede ilgili kllanılacak bilgi belge döküman püf noktası detaylı bilgilerinizide paylaşırsanız memnun olurum şimdiden teşekkü ederim cevaplar için

sirayildizi

EFLVI Tester reelektronik PC modeli de çıktı. Tüm kartlarınızı onarırsınız. Sorun çıkarmayan ve taş gibi test cihazı. Bir de arızacılığın kitabını yazmışlar \'Elektronikte arıza bulma ve giderme teknikleri-1\' mutlaka temin edin, bu zamanda böyle bilgi paylaşımı yok...

Maceraperest

Sana tavsiyem eğer sürekli benzer kartlarla uğraşacaksan aşağıdaki örneği incelemendir.Yani iğneli prob yönetimi.

http://dizaynhouse.blogspot.com/2012/12/in-circuit-test-ict-gelistirme.html

tahir549

çok yüksek maliyetli ürünleri alamam EFLVI Tester  konusunda çokça olumsuz şeyler söylendi tereddüt ettim  en iyisi huntron 2800s maliyetli ama  çok güzel bir ürüne benziyor

alwinnN

banada boyle bir cihaz lazim reel elektronigin cihazini almayi dusunuyorum tavsiyesi olan varmi acaba ?

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın