Proteus 7.7 ARES Yardım

Başlatan Fatal, 10 Aralık 2011, 13:02:24

Fatal

Arkadaşlar ares de tek katlı devre çizmeyi bir türlü başaramıyorum 7.7 sürümünde eski sürümde kolay ama bu sürümde imkansız bi hal aldı bende ve aresde elemanları yerleştirdikden sonra isis de çıkmayan ama aresde bağlamam gereken entegrenin 14 ve 5 nolu  bacaklarını yeşil renkte gösterilen çizgilerle sonradan bağlayamıyorum bilgisi olan lütfen yardım etsin internette fln çok araştırdım ama hep eski sürümden örnekler var yeni sürüm konusunda yardımcı olamıyor kimse acil yardım lütfen.....

osman1970

Mutluluk ayrıntılarda saklıdır

ibrahim626

bi ekran görüntüsü eklersen yardımcı olabilirim sanırım autorouterla çiziyorsun ?

Fatal

şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınız için devre çizimi gerekli ise onuda atayım

ibrahim626

tek katlı pcb çizmek istiyorsan desing ruleyi tıkla oradan açılan pencereden adını tam hatırlayamadım ama 2sekmeden ayarlayacaksın top copper i bottom copper yap 2.yi none yap 1sorunun ise büyük ihtimalle isiste tanımlandığı için düzeltemıyorsün onu ister isiste ayarla sona arese geç yada direk areste elemanları yerleştir ondan sona autorotter yollarını işaretle

Fatal

Pic in 14 vcc 5 vpp olduğu için isis de görünmüyor aresde çıkıncada çizemiyorum isis de gizli pin olduğu için açmaya çalıştım onuda açmıyor yardımınız için çok çok teşekkürler

Turque

Merhaba design rule manager yazan yere tıkla oradaki kısımları resimdeki gibi yap ayrıca aynısını signal kısmınada aynı şekilde yap sorunun çözülecektir.

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9118/adszhpg.th.png[/img]

Fatal

Yardımlarınız İçin Teşekkürler Sorunumu Çözdüm :)

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın