30V 3A AYARLI LCD EKRANLI GÜÇ KAYNAĞI PROJESİ YARDIM ??

Başlatan outlandish72, 22 Ekim 2011, 23:08:17

outlandish72

30v 3a ayarlı lcd ekranlı güç kaynağı yapmam gerekiyo..Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok mutlu olurum..Şimdiden teşekkürler

ibrahim626

outlandish72

hocam bu devreyi daha önce inceledim..böyle olmuyacak..akım ve gerilim ayarı lcd ekran üzerinden olacak..bu hususta yardımcı olursanız sevinirim...

ibrahim626

sen o z0man güç elektroniğinden anlayan birine danış bu konuda moderatorler umarım yardımcı olurlar sana  ....istediğn kaynagı şimdi anladım daha önce kullanmıstım ama o çok profesyonel yapılmıs mili voltları ayarlıyordu asırı hassas bi kaynaktı ama büyük bi ihtimalle vardır forumda ....iyi çalışmalar.

outlandish72

Saolun hocam ilgilendiğiniz için..Forumu takip ediyorum ama daha istediğim devreyi bulamadım..Bakalım denk gelir inş.

fatih88

kardeş bende istediğin projenin devresi olması gerekiyor kendimde kullanıyorum hala tek sorunu kısa devre koruması çalışmıyor kısa süre önce hd bozuldu yedeklediklerimin içinde var ise sana yollayayım

outlandish72

Çok iyi olur kardeşim ya..Bi zahmet bak inşallah yedeklerde vardır..Çok saol şimdiden ilgilendiğin için.

fatih88

yedeklerde bulamadım kardeş yeniden sprit layoutla çizdim umarım işe yarar devre sorunsuz çalışıyor

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın