Projeksiyon

Başlatan iremkaya18, 28 Temmuz 2011, 13:16:25

iremkaya18

Arkadaşlar ben sunum yapabileceğim, bazen film izleyebileceğim ama uzun ömürlü bir projeksiyon cihazı arıyorum. BAna önerebileceğiniz ürünleri söylerseniz sevinirim???

hamit_1911

nasıl kullanacaksınız mesela tavana monte edicekmisiniz. yoksa masaya kurup kullansanız olurmu. ayrıca bunların mercekleri satılıyor özellikleri değişiyor ama ortalama 3.000 saat çalıştırabiliyor. istediğiniz çeşit marka özellik vb. birde hangi şehirde olduğunuzda önemli sayılır. biraz daha açıklarsanız yardımcı olabiliriz. yinede size site önerebilirim;
http://www.bimeks.com.tr/kategori/1098/projektor.aspx
http://www.vatanbilgisayar.com/products.aspx?L2=CELPRO
http://www.teknosa.com/msib21/formlar/CategoryProducts.aspx?CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&CS_Category=_PROJEKTOR883

DeliKANLI

Merhaba Uzun süre kullanabilecegin bir çihaz istiyorsan led projeksiyon cihazları  artık lambalılar kadar ucuzlamaya başladı. Ancak ışık şiddetleri bence henüz tam olarak tatminkar değil, ama gece veya karanlık odada iş görebileceklerini sanıyorum.

Led Projeksiyon        :30.000 saat
Lambalı Projeksiyon  :3.000   Saat (Tasarruf Modunda)

Gerisi size kalmış...

iremkaya18

Buldum arkadaşlar . Çok teşşekkürler. Promacto Pro X08 aldım. 30.000 saat lamba ömrü var. Şuan Türkiyede ilkmiş. Lcos 3LEd Rgb ayrıca. Tam isteiğim gibi. Artık ölene kadar kullanırım heralde:D Herkesede tavsiye ederim.

hamit_1911

hayırlı olsun. işinizin görülmesine sevindim. :)

iremkaya18

Çok teşekkürler. Sizede tavsiye ederim.Lazım olmasa bile evde film izlemek için harika bir cihaz.:)

hamit_1911

gerçekten güzel bir cihazmış benimde almam gerekiyor erteliyordum.Bunu alıcağım bende sanırım. Sizede çok teşekkür ederim.  :)
iyi günler.

iremkaya18

Ben teşekkür ederim .İyi günler.

PCBway Türkiye PCB Manufacturer PCB Assembly