Disco Lights devresi ..

Başlatan CanSezer, 12 Mayıs 2011, 22:48:57

CanSezer

Arkadaşlar ben disco lights devresini yaptim bass-medium ve tizz e göre ışıklar yanıp sonuyor gayete başarılı bir şekilde bitirdim ama gel gelelim ben trafodan çıkan çıkışları hoparlore paralel olarak bağlıyorum ama bu şekilde güzel durmuyor yani kullanışlıda değil bunu USB şeklinde yapabilirmiyiz yani hoparlore paralel bağlantı yapmadan usb takıcaz ve dvre çalışacak acil yardımlarınız lazım

semiz5024

MERHABA KARDEŞ BÖYLE BİR PROJEM  VAR BENİM DE NASIL  YAPACAĞIM HAKKINDA BİLGİM YOK BANA YARDIM EDEBİLİRMİSİN

asma

Merhaba
Bahsettiğiniz devre hakkında isimden başka bilgide vermeniz lazım. Bizler  hangi devre olduğunu arayıp bulduğumuzda sorununu tam anlayamadan doğru devre olduğunu bilmeden nasıl yorum yapalım?
http://img518.imageshack.us/img518/5636/discolightsfz0.jpg
Bu mudur?
Ayrıca hoparöre uygulanan elektriksel enerjiyi usb den nasıl elde ediceksin? Seri haberleşme yöntemiyle olmasada, koblosuyla aktarabilirsin. 3,5mm jak ile de aktarabilirsin. Hoparlörün ucuna bağlaman şart değilki. (Amp. çıkışından paralel hat alabilirsin, bu hat için istediğin yapıda fiş,jak,konnektör kullanman mümkün)

Kolay gelsin.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın