TDA2005 2x10W Baskı Devre Yardım

Başlatan ermanunal01, 16 Kasım 2010, 08:17:58

ermanunal01

Açık Şeması:

İsis çizimi (Proteus 7.6 Serisi):
http://hot-file.com/dl/82859318/74fbafa/erman_20w.DSN.html

NOT:Aradaki - işaretini kaldırınız!!!

En küçük ve jumpersiz şekilde baskıdevreyi çıkartabilecek olan arkadaşlar yardımlarını esirgemezse çok sevinirim. Temel Elektronik Sistemleri dersi için öğretmenimiz istemişti.

ermanunal01

Onlara bende bakmıştım fakat açık şemasını verdiğim devreninki yok. Eğer işi bilen arkadaşlarımızdan birisi benim için şu mübarek günde yarım saatini ayırabilirse duacısı olurum.Sizinde ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Hayırlı bayramlar.

gevv

iyide hocam bunu biz çizersek siz nasıl tecrübe edineceksiniz, nasıl öğreneceksiniz ?

Temel Elektronik Sistemleri dersine mecburimi katılıyorsunuz :)

ermanunal01

Dostum henüz 11.sınıf öğrencisiyim. Sadece İSİS\'te devre çizimini gördük. ARES\'i 2.dönem göreceğiz. Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

gevv

@ermanunal01  bir ara pcb yi çizmeye çalışırım söz vermiyorum ama :)

fakat aresi öğrenmek için ikinci dönemi beklemek zorunda değilsinizki hemen şimdi öğrenmeye başlayabilirsiniz blogda videolu resimli anlatımlar var

ermanunal01

Öylede şuan müfredat çok sıkışık ve haftasonları çalıştığımdan sadece böyle bayram tatillerinde zaman bulabiliyorum. Eee malumunuz sosyal hayat falan derken zaman kalmıyor. Ama tavsiyeniz aklımın bi köşesinde olacak. Boş zamanlarımda elimden geldiğinde öğrenmeye çabalıcam. Teşekkür ederim.

kemal58

hala bulamamissan ben sana cizerim ama sen bunu isisde denedinmi sonucunu osilaskopta olcup hesaplandimi ... birde bazi TDA devreleri teorikmen calisir ama pratikte cizirti vb gibi sorunlar cikabilir.....

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın