Kumanda sinyal bozucu jammer devresi

Başlatan bahtiyar, 10 Ekim 2010, 14:49:52

bahtiyar

Kumanda jammer dervesiyle televizyon-müzük seti-dvd player  gibi aletlerin kumandalarının çalışmamasını sağlayabilirsiniz :D  devreyi sürekli çalıştırın kumandanın sinyalini karıştıyor.

Devre ana eleman 2 tane transistör q1-2N4403, q2-2N4401 gerisi direnç kondanstör  3 tane ir kumanda ledi 3 tane pili seri bağlayıp devreyi çalıştıraiblirsiniz yada varsa 5 volt pille çalışır
veni...vidi...vici..bici...

kesici87

Arkadaşlar elektronik müh son sınıf öğrencinizim tez konum GSM JAMMER internetten araştırdığımda 2 3 tane sabit devre var dönüp dolaşıp onlara geliyorum.Benim devreden önce çalışma prensibi temel ilkeleri gibi detaylara ihtiyacım forumda da baktığımda yine aynı devrelerden biriyle karşılaştım sadece elinde bu konuyla ilgili dökümanları olan yada tavsiye edebileceği kitaplar olan varsa paylaşırsa çok sevinirim...Bende bulduğum devreleri ekledim zaten.

Flatron

O bulduğunuz dosyaların içindeki pdf lerde mantığını anlatıyor.Ya tercüme edin yada ettirin

Flatron

Madem bu kadar ısrarcısın.
Diyorsunki
Alıntı Yapfakat ben işin içinden sadece devreyi kurarak çıkamıyorum
o kurduğun devrenin fotoğraflarını burada yayınla.Yalnız o devrenin bulunduğu yerin yanına bir kağıda yazı yaz (örneğin kesici87) madem özel üniversitede okuyorsun o üniversitenin labratuarında bu jammer devrenin prototipini görmek isterim.Bu arada devre ile beraber senin fotoğrafında olursa daha iyi olur.Birbimizi tanımış oluruz.

Sonra da bana o sorduklarınında anlamadığın yerleri ders notlarında (yada okuduğun pdf lerdeki ) paradoxlarını yaz Örneğin bu cümlede Şu deniyor ancak ben devremin çıkışında bu sinyali göremiyorum gibi cümleler olsun sanırım anlatabildim Bu şekilde yaz .Yardımcı olayım.

Ama eğer
 \"Başka birşeyde istermisin o kadar işimin arasında birde bunlarla uğraşamam (yada türevi) cevaplar senin için çok büyük bir negatif olacağını söylememe gerek yok sanıyorum.

Yada \"Sen bana yardımcı olamazsın \" tarzında cevapda aynı şekilde olacaktır.
İşte bak sana bedavadan yardım edecek biri kıymetini bil.

esdiyar

s.a kardeş bir ricam olacak şu kumanda jammer hakkında bilgi isteyecektim yani çalışma pirensibini ?
[mergedate]1399556768[/mergedate]
??????????

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın