Telekom da çalışan yada çalışmış olan var mı ??

Başlatan Buji, 29 Mart 2023, 17:54:46

Buji

s.a arkadaşlar  hayırlı  ramazanlar;
ben normal de   kamuya bağlı şirkette çalışıyorum ama  bazı sebeplerden dolayı 15 gün sonra işten çıkaracaklar beni.  bende  haberleşme sistemleri mezunuyum. telekomun personel ilan sayfası asistt den müracat yaptım online mülakat yaptılar ama bir  dönüş  olmadı. acaba  telekomun çalışma ortamı nasıldır  müşteri  temsilcisi  olarak başvuru yaptım ne iş yaparlar acaba  bilgisi  olan var mı aramız da  ??

seron

Dostum feysbuka soru sorar gibi sormuşsun. Bunu biz bilemeyiz. Muhtemelen "Kol sentır" gibi bir yerde çalıştırırlar. Ya da bayiilerde görevli olarak. Az çok deme gir bir yere bu devirde iş bulmak zor.

Buji

Alıntı yapılan: seron - 30 Mart 2023, 18:02:06Dostum feysbuka soru sorar gibi sormuşsun. Bunu biz bilemeyiz. Muhtemelen "Kol sentır" gibi bir yerde çalıştırırlar. Ya da bayiilerde görevli olarak. Az çok deme gir bir yere bu devirde iş bulmak zor.

ustam kusura bakma  moralim çok bozuk  normalde  kamuya  bağlı şirkette  çalışıyorum büyük ihtimal  işten çıkaracaklar bende  iş arıyorum kendi çapımda  forumda  belki  bilen tanıyan duyan varsa dedim hani..
vallahi intiharın eşiğindeyim başımda  öyle anne -baba  var ki varlığı yokluğundan beter işyerinde mobbing baskı herşey var ailem de  yanımda  duracakları yerde  karşımda  duruyorlar. .
anne- baba  cidden imtihan ..
amirlerimin müdürlerimin önünde  beni küçük düşürüp rencide  ettiler  bizim aramızda duracak neden kimse  yok ?? :'(  :(  :(

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın