Dokunmatik arayüzler sadece başlangıç

Başlatan gevv, 28 Mayıs 2014, 20:12:22

gevv

http://vimeo.com/79179138


http://www.fastcodesign.com/3021522/innovation-by-design/mit-invents-a-shapeshifting-display-you-can-reach-through-and-touch

Alıntı YapWe live in an age of touch-screen interfaces, but what will the UIs of the future look like? Will they continue to be made up of ghostly pixels, or will they be made of atoms that you can reach out and touch?

At the MIT Media Lab, the Tangible Media Group believes the future of computing is tactile. Unveiled today, the inFORM is MIT\'s new scrying pool for imagining the interfaces of tomorrow. Almost like a table of living clay, the inFORM is a surface that three-dimensionally changes shape, allowing users to not only interact with digital content in meatspace, but even hold hands with a person hundreds of miles away. And that\'s only the beginning.

seron

#1
aman Tanrım!..
bu gerçekten şaşırtıcı...
ben google aksanıyla ingilizce biliyorum. sizin için çevireyim: ;D

"Biz dokunmatik ekran arayüzü bir çağda yaşıyoruz, ama geleceğin UI'ler neye benzer? Onlar hayalet piksel kadar yapılabilir devam edecek, ya da size ulaşmak ve dokunmatik atomlardan yapılacaktır?

MIT Media Lab, Maddi Medya Grubu bilişim geleceği dokunsal olduğuna inanmaktadır. Bugün tanıtılan, yarın arayüzleri hayal MIT yeni scrying havuzu bilgilendirmek. Neredeyse kil yaşayan bir tablo gibi, üç boyutlu kullanıcılar meatspace dijital içeriği ile etkileşim için değil, sadece izin, şekil değiştiren bir yüzey bilgilendirmek, hatta kilometre uzakta bir kişi yüzlerce ellerini tutun. Ve bu sadece başlangıç."

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın