Ekranı çatlayan philips 32pfl5322 10 sorunu

Başlatan olc technics, 25 Mayıs 2015, 09:51:28

olc technics

Arkadaşlar, daha dün elime geçen philips 32pfl5322 10 marka/ model Tv nin ekranı çatlamış. Bu ekranı bulmaya çalışmaktansa yeni Tv  almak daha mantıklıdır, o kadarını tahmin ediyorum.

Çalışır durumda çıkma da olsa bir ekran bulamaz mıyız?

seron

bulamazsın. evkurcular bile çok yüksek fiyattan satıyor. (bence)TV yi düşük fiyattan bir TV tamircisine bırak. ilerde belki bir müslümana lazım olur. tabi bence, sonra pişman olup bana sövme :)

yav arkadaş filips de iyi marka insan nasıl kıyıp da tamirciye satacak onu... neyse ben vazgeçtim. elinde dursun olc tecnics ;D

olc technics

Alıntı yapılan: seron - 26 Mayıs 2015, 23:40:16bulamazsın. evkurcular bile çok yüksek fiyattan satıyor. (bence)TV yi düşük fiyattan bir TV tamircisine bırak. ilerde belki bir müslümana lazım olur. tabi bence, sonra pişman olup bana sövme :)

yav arkadaş filips de iyi marka insan nasıl kıyıp da tamirciye satacak onu... neyse ben vazgeçtim. elinde dursun olc tecnics ;D

Yanıtın için teşekkürler seron :)

Tv aslında benim değil, hurdacı bir arkadaşın. İş karşılığı almış. Bana dedi ki "al bunu, bir dene" bende dedim "kablo getireyim, beraber deneyelim". Arkadaş aşırı ısrar edince, bende almak zorunda kaldım, başıma bela etti aleti.

Bu hafta sonu yalandan gezmeye gitmişken etrafta sordum-soruşturdum bulamadım derim. Alsın Tv sini gözüne soksun ;D

olc technics

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın