Triyaklı Lamba karartma devresi baskı devre

Başlatan Elektrik2012, 07 Ocak 2013, 18:33:48

Elektrik2012

Abilerim triyaklı lamba karatma devresi var baskı devresini çıkartmam lazım fakat yazılalarım ve de triyakın bağlantılarında hata yapmamdan korkuyorum acaba sizden yardım istesem baskısını çıkarabilirmisiniz Şimdiden teşekkür ederiyorum aslında böyle bir şey gerçekten istemezdim ama şuan çok yoğunum birde 220 voltta baskıda yoların  kalınlığı kaç mm olcak onları bilmediğim için birde devrede bu lambaların yerine duy takcam devre ektedir lütfen kusura bakmayın Saygılar :)Proteus ısıs ares sürümüm 7.6
Büyük adım atmaktan korkmayın uçurumu küçük  sıçramalarla geçemezsiniz

Elektrik2012

abi ilgilendiğin için teşekürler burda 100n 250 v yazıyor benim şemada 0.1 uf 400v yazıyor sorun olrumu hoca sorun çıkartır mı? :)

Elektrik2012

ablimitt

Üzgünüz ablimitt, yasaklı olduğunuz için normal veya kişisel ileti gönderemezsiniz.
Yasağınızın bitiş süresi bulunmamaktadır.

ablimitt

Alıntı yapılan: Elektrik2012 - 07 Ocak 2013, 18:33:48Abilerim triyaklı lamba karatma devresi var baskı devresini çıkartmam lazım fakat yazılalarım ve de triyakın bağlantılarında hata yapmamdan korkuyorum acaba sizden yardım istesem baskısını çıkarabilirmisiniz Şimdiden teşekkür ederiyorum aslında böyle bir şey gerçekten istemezdim ama şuan çok yoğunum birde 220 voltta baskıda yoların  kalınlığı kaç mm olcak onları bilmediğim için birde devrede bu lambaların yerine duy takcam devre ektedir lütfen kusura bakmayın Saygılar :)Proteus ısıs ares sürümüm 7.6
Üzgünüz ablimitt, yasaklı olduğunuz için normal veya kişisel ileti gönderemezsiniz.
Yasağınızın bitiş süresi bulunmamaktadır.

Elektrik2012

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın