Ana içeriğe git
Konu: Muhtelif Cins Metal Levha Gerekli (178 Kez okunmuş)

Ynt: Muhtelif Cins Metal Levha Gerekli

Yanıt #15
amd işlemcileri icerden metal kısma lehimliyor Ama İNTEL öyle yapmıyormuş metalin altında yine termal macun var bunun üzerine bir kaç video izledim metali ordan söküp sıvı termal macun dedikleri değişik birşey var onu sürüp tekrardan siyah sıvı conta ile geri yapıştırıyorlar kapağı bir kaç saat mengenede kapağı tutması icin tuturuyorlar 5 derece filan fark ediyor.
BU DİYARLARA MERAK SALMIŞ , TAHSİLİNE DEVAM EDEN BİR GENÇ.

Yanıt #16
Bizimkiler yapmaya kalksa ıspartada düşen uçak vardı ya 10 yıl önce b
İlimadamları dolu uçak  ve aselsan intiharları bir araştır seron yeni  birşey bul ve sakın burda paylaşma

Yanıt #17
amd işlemcileri icerden metal kısma lehimliyor Ama İNTEL öyle yapmıyormuş metalin altında yine termal macun var bunun üzerine bir kaç video izledim metali ordan söküp sıvı termal macun dedikleri değişik birşey var onu sürüp tekrardan siyah sıvı conta ile geri yapıştırıyorlar kapağı bir kaç saat mengenede kapağı tutması icin tuturuyorlar 5 derece filan fark ediyor.
Bazı nedenlerden intel lehim soğutma yönteminden vazgeçip macun soğutma yöntemine geçince, overlokçular çıldırdı. Çünkü overlokçular kaliteli soğutma ister. bu da onları işlemci kapağını sökerek içeriye "metal macun" kullanma yöntemine itti. Zaten bu intel ile microsoft birşeyin içine etmede bir numara.

Bizimkiler yapmaya kalksa ıspartada düşen uçak vardı ya 10 yıl önce b
İlimadamları dolu uçak  ve aselsan intiharları bir araştır seron yeni  birşey bul ve sakın burda paylaşma
Uçağa binmem bende? :)
Yav ne yeni bir şey bulacam ben yeni birşey yapacak kadar ilim adamı değilim ki... öyle uğraşıyorum işte :D
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.