Ana içeriğe git
Konu: oto teyp usb aux bluetoot modül bağlantısı ? (285 Kez okunmuş)

oto teyp usb aux bluetoot modül bağlantısı ?

merhabalar orijinal ford oto teybime usb aux bluetoot bağlantısı için bir modül aldım modülün 12v gücünü kasetin dinamosundan almayı düşünüyorum ama ses çıkışlarını ses entegrsinin bacaklarındanmı evetse nasıl olacağı hakkında bilgim pek yok yardımcı olurmusunuz

Ynt: oto teyp

Yanıt #1
Merhaba

* Bu uygulamada tüm sorumluluk size aittir .
* Yanlış bir uygulama ile cihazınıza ve hatta aracınıza zarar verebileceğinizi unutmayın.
* Uygulama sırasında yanınızda elektronik -elektrik konusunda tecrübeli kişinin olması çok faydalıdır.

Aşağıdaki linkte benzer uygulamanın videosu var

https://www.youtube.com/watch?v=Eys5ks4QdAE
Sohbet etme cahil ile, küstürürsün, alma taharet cam kırığı ile, kestirirsin

Ynt: oto teyp usb aux bluetoot modül bağlantısı ?

Yanıt #2
yorumunuz için teşekkür ederim video İngilizce olduğu için açıkçası pek bieşy anlayamadım  :o acaba yüklediğim resimmler üzerinden modüldeki çıkışları ses entegresinin hangi bacaklarına lehimlemem grektiğini söylermisiniz teşekkür ederim

Yanıt #3
yorumunuz için teşekkür ederim video İngilizce olduğu için açıkçası pek bieşy anlayamadım  :o acaba yüklediğim resimmler üzerinden modüldeki çıkışları ses entegresinin hangi bacaklarına lehimlemem grektiğini söylermisiniz teşekkür ederim

* Uygulama sırasında yanınızda elektronik -elektrik konusunda tecrübeli kişinin olması çok faydalıdır.

Teybin içine lehim yapmıyorsunuz  teybin arkasındaki kabloların bağlantı şemasını buluyorsunuz
Ayrıca video ekranının altındaki dişli ikonundan videoyu türkçe altyazılıda seyredebilirsiniz

Yanıt #4
sonuç başarısız bu videoda ek bişeyler  bağlıyo modül teyple alakası kalmıyor ben direk teyp çıkışlarına vermek istiyorum

Yanıt #5
sonuç başarısız
Başarmak için yukarıdaki tavsiyelerimden hangisini denediniz?
Teybinizin çıkışına bağlıyacaksanız  daha önce bu tip işler yapmış elektronik bilgisi olan bir kişi 15 dakikada bağlardı.
Bu işin temel mantığı MP3 player ın Amplifikatör çıkışlarını gerilim bölücü ile düşürüp araba teybinin  ses pot girişine(VOLUME)  girmektir. Bu iş içinde bazı ufak ayarlamaların yapılması da gerekebilir.