Ana içeriğe git

Konu: Sohbet: Yapmasak da İzlemek de Güzel: 400W Amfi (100 Kez okunmuş)

• seron
  • [*][*][*][*][*]
Sohbet: Yapmasak da İzlemek de Güzel: 400W Amfi
esasen kanala abone olarak ya da takip ederek diğer videoları siz de takip edebilirsiniz. ben bu günlerde youtube'da güzel videolar görüyorum. Aralarından ilgimi çekenleri paylaşıyorum. Tabii isteyen yapabilir. Maksat burada "rahatlama videosu" sunmak :D
İyi seyirler.
https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_1406572985&feature=iv&src_vid=c9nGq-k2Zvc&v=NyAQdTIec4A

Haa unutmadan yapım ile ilgili olarak gerekli dökümanları sitelerinde döküman olarak paylaştıklarını söylüyor güya bir PDF varmış ona bakınız diyor ama videonun altında paylaşılan linklerden o PDFlere ulaşamıyorum bilginiz olsun lazım olursa sitelerine giderek arayabilirsiniz.
  • Son Düzenleme: 04 Mayıs 2017, 19:01:08 - seron
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

• pwm.c
  • [*][*][*][*]
  • Nazmi
Ynt: Sohbet: Yapmasak da İzlemek de Güzel: 400W Amfi
Yanıt #1
video altında link var ama url adresindeki H herfini büyük yazdığı için bağlantı tex olarak görünüyor
Kod: [Seç]
The additional information needed to carry out this project can be found at:
Https://goo.gl/Awh4o4
pdf linki ise şu:
http://construyasuvideorockola.com/downloads/amp_stereo_400w.rar
_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-

Yanıt #2
Bu cihazlar daha çok dış seslendirmeye yönelik. Ayrıca şaşeleme falan hak getire. videolarından bir kaç tanesini daha önce izlemiştim. Pek hoşuma gitmemişti. Ama yine de helal olsun, adamlar takır rakır üretiyor.

• erg123
  • [*][*][*][*][*]
Yanıt #3
Bunu yapan adam guzel yapiyor baski devresi anlatisi hosuma gitti bunun 150 miydi 200 nuydu neydi onu yaptim 2x30 35v bulamadim 2x12 ile calistirdim 50w hoparlordn guzel ses aldim hosuma gitti

• seron
  • [*][*][*][*][*]
Yanıt #4
Zaten izleyerek ses kalitesi konusunda sağlam fikir edinilemez ama işin yapılışı ve anlatım çok güzel. Daha videolar buldukça paylaşacağım.
Video süresi oldukça uzun. Videonun sağ altından çark sembolüne basarak "Hız"ı 1.25 veya 1.50 yapabilirsiniz.
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.