Ana içeriğe git

Konu: Bluemavi.com da neler oluyor ??? (1047 Kez okunmuş)

• KOP
  • [*][*]
Ynt: Bluemavi.com da neler oluyor ???
Yanıt #15
Arkadaslar Firmaya yakin olan gidip bi baksa herkesin adin bmde yaptim gelmedi biri hepimizin adina konusursa cok ii olur Buyuk sevap işler

Cevat 1 arkadaş bi daha uğrar ve bizi buradan bilgilendirirse çok iyi olur. Sonuca göre ne yapmamız gerekiyor karar veririz.
Maden olan yerde ot yeşermez.

• kadir53
  • [*][*]
Yanıt #16
Cok guzel dusundun illa o olacak diye biseyok yakin olanbiri uğrasin iste bn rizeliyim bn yakinda olsam gideydim

• KOP
  • [*][*]
Yanıt #17
Aliexpress' den verdiğim malzeme siparişlerim 26 günde elime ulaştı. Bluemavi . com  ( Tüm Elektronik )  den sipariş verdiğim ödemesini peşin yaptığım malzemelerim tam 30 gün oldu hala yok.  >:(  Yazıklar olsun sizin ticaret anlayışınıza.

Yanıt #18
2. hafta ve malzemeler ortada yok. Bakalım daha kaç hafta geçecek?

• TESLA
  • [*][*]
Yanıt #19
bu işde  bir bit yeniği var.....
Ben  artık insanları anlamaya çalışmaktan vazgeçtim ….
Ve dedim ki , anlamak kolaysa eğer insanlar beni anlasın….

• KOP
  • [*][*]
Yanıt #20
2. hafta ve malzemeler ortada yok. Bakalım daha kaç hafta geçecek?

Keşke önce bu haberleri okusaydınız. İnşallah ödeme yapmamışsınızdır. Ben ödeme yaptım 35.gün hala ses yok.

Yanıt #21
Keşke önce bu haberleri okusaydınız. İnşallah ödeme yapmamışsınızdır. Ben ödeme yaptım 35.gün hala ses yok.
Ödemeyi teslim aldıktan sonra yapacağım. Gelmezse iptal eder başka yerden sipariş ederim. Sıkıntı yok.

• kadir53
  • [*][*]
Yanıt #22
Arkadaşlar aranızda İstanbulda yaşayan yokmuş biri gidip bakamazsın çökmüş zor herkesin adına bi konuşsa olmazmı yani

• KOP
  • [*][*]
Yanıt #23
Cevat 1 arkadaş bi daha uğrar ve bizi buradan bilgilendirirse çok iyi olur. Sonuca göre ne yapmamız gerekiyor karar veririz.
Arkadaşlar aranızda İstanbulda yaşayan yokmuş biri gidip bakamazsın çökmüş zor herkesin adına bi konuşsa olmazmı yani

Cevat1 arkadaşdan rica ettik ama bakalım bekleyelim...

• KOP
  • [*][*]
Yanıt #24
43. gün malzemelerim saat 10:00 da kargo tarafından teslim edildi. Bu zamana kadar ne beni aradılar ne telefonlarıma cevap verdiler nede maillerime cevap verdiler. Bluemavi ( tüm elektronik ) benim için bitmiştir...

• cevat1
  • [*][*][*]
Yanıt #25
Cevat1 arkadaşdan rica ettik ama bakalım bekleyelim...

Haftaya gidebilirim.
Siparişte sorun yaşayan arkadaşlar ÖM ile İsim ve kargo bilgilerini yazsınlar. Tek tek ilgilenirim.

Yanıt #26
43. gün malzemelerim saat 10:00 da kargo tarafından teslim edildi. Bu zamana kadar ne beni aradılar ne telefonlarıma cevap verdiler nede maillerime cevap verdiler. Bluemavi ( tüm elektronik ) benim için bitmiştir...
Gözünüz aydın:)

• TESLA
  • [*][*]
Yanıt #27
istanbulda  karaköy taraflarında  olan bir arkadaş gidip bir  konuşsa iyi olur olayın akıbetini öğrenmiş oluruz...
Ben  artık insanları anlamaya çalışmaktan vazgeçtim ….
Ve dedim ki , anlamak kolaysa eğer insanlar beni anlasın….

• gatabil
  • [*][*]
Yanıt #28
kimse yokmu onların akıbetini bildirecek istanbulda?

• mib
  • [*]
Yanıt #29
evet bir yanıt bir haber bekliyoruz