Ana içeriğe git
Konu: Aracım için amfi aldım destek lazım (90 Kez okunmuş)

Aracım için amfi aldım destek lazım

İyi günler aracım için sony marka 4 kanal amfi aldım özelliklerini aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Benim sizlere danışacağım tek sorum olacak  Ön kapılara mid takımı arkaya ovalleri ve subwoofferı tek bir amfiye bağlayabilirmiyim ? Eğer bağlarsam bir sıkıntı olur mu ? Sizden yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

Ynt: Aracım için amfi aldım destek lazım

Yanıt #1
İyi günler aracım için sony marka 4 kanal amfi aldım özelliklerini aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Benim sizlere danışacağım tek sorum olacak  Ön kapılara mid takımı arkaya ovalleri ve subwoofferı tek bir amfiye bağlayabilirmiyim ? Eğer bağlarsam bir sıkıntı olur mu ? Sizden yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

araç hatchback se sonuç almak daha kolay.size tavsiyem kolay ve daha az maliyetle şöyle yapın.ön kapıların hoparlörlerini hiç ellemeyin direk teybin ön çıkışlarına bağlayın.arka için teybin lale jack çıkışından kaliteli bir hat kablosu ve aküden direk arkaya en az 6 lık kablo çektirin.takım halinde satılan kablolar genelde çok kötü.güvenilir bir tesisatçıya yada kendiniz kablo tedarik edip halledin.gelelim arkaya.amfinin 4 girişini paralelleyip 2 girişe dönüştürün.çıkışların ikisine elinizdeki ovalleri ikisinede wooferları bağlayın.woofer taktığınız hattın girişindeki switci 50 hz(enaz hangi değer varsa)e getirin.ovallerin olduğu hattıda full moda getirin.daha sonra gainleri en iyi sonucu alana kadar ayarlayın

Ynt: Aracım için amfi aldım destek lazım

Yanıt #2
cihazı modelinden baktım.beyazlar ve kırmızılar birleştirilip 2 giriş olacak.front kısmına ovaller rear kısmına woofer bağlanacak.rear kısmındaki switch on yapılacak.front kısmındaki  off yapılıp daha sonra gainle kalibre edilecek.gain ayarını yaparken rear kısmını sona açın.front kısmınıda minimumdan başlayıp açarak tatminkar kalitede bırakın