Ana içeriğe git

Konu: BEKO B40-LB-5333 MODEL LED TV ARKA IŞIKLAR YANMIYOR (1033 Kez okunmuş)

• seron
  • [*][*][*][*][*]
Ynt: BEKO B40-LB-5333 MODEL LED TV ARKA IŞIKLAR YANMIYOR
Yanıt #30
Furkan LCD ekranlarda (hatta taaaa eski CASIO F91W ekranlarında bile) ekrana bastırınca kararma morarma olması normaldir. elini çekince e biraz değişir, silinir gider. bu olay monitör ve TVlerde önerilmiyor pikselleri eziyorsun yapma. ekranın kasaya iyi oturmamasından dolayı en ufak bir ellemede oluşuyorsa o zaman kasaya iyi oturt gerginlik var demektir.

yaptığın işe gelince eğer ço da rahatsız etmiyorsa elleme gerek yok. sıkça başağrısı oluşmuyorsa tabi.(gerçek başağrısı: titreşimli ışık başağrısı, ruhsal gerginlik, sinirlilik, huzursuzluk, ruhsal yorgunluk gibi şikayetlere neden olabiliyor)

Yaptıysan eline sağlık kullanabildiğin kadar güle güle kullan.
(kondansatör meselesi doğru firma orjinalde yüksek kalite kondansatör kullanmış ama boşver birşey olmaz.)
  • Son Düzenleme: 11 Eylül 2016, 19:47:00 - seron
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

• Furkan41
  • [*][*][*][*]
Ynt: BEKO B40-LB-5333 MODEL LED TV ARKA IŞIKLAR YANMIYOR
Yanıt #31
valla şuan evdekiler hiç birşeyi yok sana öyle geliyorlar cok dikkatli inceliyorsun diyorlar bide yakından incelediğim icin öyle geliyor  banada yav gittiği yere kadar :DDD şimdide başıma arcelik tüplü televizyon cıktı komşu duymuş cağırıyor beni tv acıldığı gibi kapanıyormuş yarın bir bakıcam onada :D galiba beslemedeki kondansatörler kurudu  gitti