Ana içeriğe git
Konu: YAMYAM'ların SOHBET bölgesi. II (9362 Kez okunmuş)

Ynt: YAMYAM'ların SOHBET bölgesi. II

Yanıt #30
Tamam tamam olay çözüldü. zaten benim soru sormamın amacı anlamamaktan dolayıydı. Gevv ile bir sorunumuz olmaz.

Şimdi onur abi, (diğer arkadaşlardan özür dilerim) settlersi yüklerken bana şunu söylüyor, kabul edeyim mi?
Ona göre ikinci CDyi takacağım.
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #31
neyse yeni bölüme gerek kalmadı sağ üst köşede bulunan "İzlemeyi Durdur"  butonuna "kategori yok sayma" ile aynı işi yapıyormuş  @Mr_YAMYAM  hocam  beni  anladınız  :) 

dediğiniz  gibi yönlendirmeler ile toparlanabilir veya  bir  index  hazırlarsınız  hani  eskiden bir çok forumda  kategorilere özel indexler hazırlanırdı  örneğin tüm grafik program paylaşım konuları için bir konu açılırdı linkler verilirdi  sizde bu konu için yaparsınız 

Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #32
mesela linux  kategorisinde  bir konu açılır

örnek:

başlık "sohbet bölümünden Linux çözümleri"

içerik: 

linux  xxx kurulumu  link
linux  xxx çözümü  link
.......
.........
........
.....
linkler  yorumun üzerinde ki "Yanıt #xxxx"  yazısından alınırsa  tıklandığında direkt ilgili yorumdan sayfa açılır
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #33
Tamam tamam olay çözüldü. zaten benim soru sormamın amacı anlamamaktan dolayıydı. Gevv ile bir sorunumuz olmaz.

Şimdi onur abi, (diğer arkadaşlardan özür dilerim) settlersi yüklerken bana şunu söylüyor, kabul edeyim mi?
Ona göre ikinci CDyi takacağım.

@seron
O uyarı diyor ki.
BLUE-BYTE GAME CHANNEL'i sistemine kurayım mı ?
Sen kurmayacaksın çünkü bu resmi settlers online serwer'i çoktaan kapatıldı.

Yanıt #34
mesela linux  kategorisinde  bir konu açılır

örnek:

başlık "sohbet bölümünden Linux çözümleri"

içerik: 

linux  xxx kurulumu  link
linux  xxx çözümü  link
.......
.........
........
.....
linkler  yorumun üzerinde ki "Yanıt #xxxx"  yazısından alınırsa  tıklandığında direkt ilgili yorumdan sayfa açılır
haaa tamam ben olayı şimdi anladıııım :D
O halde eski konu için de güzel bir düzenleme gerekebilir. Ama bu kolay olmayacak.
ben bunun için gönüllü çalışabilirim vaktim oluyor genelde. Ayrıca bundan sonra bu konu içinde benzer şekilde devam edebiliriz. onur abi gevvin söylediği farklı. önceki konulardan da bir derleme yapıp başlık açarak sohbet bölgesinden link katarın diyor..

bu arada ikinci cdye geçtim hayırlısı...

Yanıt #35
haaa tamam ben olayı şimdi anladıııım :D
O halde eski konu için de güzel bir düzenleme gerekebilir. Ama bu kolay olmayacak.
ben bunun için gönüllü çalışabilirim vaktim oluyor genelde. Ayrıca bundan sonra bu konu içinde benzer şekilde devam edebiliriz. onur abi gevvin söylediği farklı. önceki konulardan da bir derleme yapıp başlık açarak sohbet bölgesinden link katarın diyor..

bu arada ikinci cdye geçtim hayırlısı...
Hayır benim dediğim farklı idi.
Bir teknik konuda bilgi talebi olursa konu başlığı açılması.
Gevv'in söylediği ise sohbet bölgesinde teknik bir mevzuuya değinilir de iyi bir konu olursa.

İkinci CD oyun CD'sidir.
Genel kurlum ilk CD ile yapılır. oyun 2. CD ile oynanır.

Yanıt #36
Evet. Şu anda kurulum bitti oyuna bir girdim-çıktım.
TUTORIAL (Oyunu öğrenme) kısmındayım. biraz gıcık geldi ama yine de uğraşacağım.

Yanıt #37
Eğer iso alıp oyunu kandırırsan cd takma derdi biter ben öle yaptım :D bu arada turkcell 3g beni delirtti habire ping ucuyor 3 binlere sabit kalsa cok iyi ama kalamıyor.

Yanıt #38
Hayır benim dediğim farklı idi.
Bir teknik konuda bilgi talebi olursa konu başlığı açılması.

evet hocam  asıl olan sizin söylediğiniz  fakat  olmuyor zaten eski konudan belli    ufak bir soru  geliyor 1.2.3  derken alıp başını gidiyor sonrasında konu aç demekte olmuyor vb...    bu durumda   index konuları  iyi bir çözüm diye düşündüm

Yanıt #39
Eğer iso alıp oyunu kandırırsan cd takma derdi biter ben öle yaptım :D bu arada turkcell 3g beni delirtti habire ping ucuyor 3 binlere sabit kalsa cok iyi ama kalamıyor.
Bu olay senin modem ile ilgilidir.
Bendeki ping 31 ms

evet hocam  asıl olan sizin söylediğiniz  fakat  olmuyor zaten eski konudan belli    ufak bir soru  geliyor 1.2.3  derken alıp başını gidiyor sonrasında konu aç demekte olmuyor vb...    bu durumda   index konuları  iyi bir çözüm diye düşündüm
En azından bu yöntemi de uygulayabiliriz.
Yani konu gelişimi bilimsel yöne kayar da güzel bir sohbet çıkarsa.

Yanıt #40
Abi vodafone router ile korkunç bir hıza ulaştım saniyede 1.7 mb indirme , turkcell de full cekiyor ancak arada ucuyor bu 2 sene önce vodafone da oluyordu bende

Hızlara bak vodafone router 3.5G üst üste 3 gün 10 mb altına inmedi

turkcell türkiye lokasyon 29 ms ping versede anlık kopartınca bozuyor işi.

Yanıt #41
Yahu benim de hız düşmüş :-\

L G 42 LM 620S LED TV
N E X T 10000 UHD Android Hibrit 4K
N E X T YE MACHINA 3D - ID 0001628
N E X T YE 2000 X CI PLUS
A S U S K53 SD

Yanıt #43
@okinkurt  görmesin gudurur :D

Abi benim interneti aldığım yer nere sen bliyorsun benim için çok iyi 10 mb dağ başı eski modemi taktım oda 6.52 mb aldı 4.5 g sonrası 3g biraz düzeldi vodafone da ayrıyetten birde 3g , 4.5 g değil ! :D

Yanıt #44
Abi benim interneti aldığım yer nere sen bliyorsun benim için çok iyi 10 mb dağ başı eski modemi taktım oda 6.52 mb aldı 4.5 g sonrası 3g biraz düzeldi vodafone da.
Merak etme.
5-6 sene önceleri sana ÇANAK ÇÖMLEK anteni için verdiğim direktifleri çok iyi biliyorum.
O yıllarda 128K EDGE hızı ile bağlanabilirken ÇANAK anten ile 3-5Mb/sn leri görünce mart kedisi gibi olmuştun :D