Ana içeriğe git

Konu: İhtiyaç sahibi Olan Arkadaşlarımız Lütfen Mesaj Atmayın Konuya cevap yazın.. (497 Kez okunmuş)

• ozgurece
  • [*][*][*][*]
İhtiyaç sahibi Olan Arkadaşlarımız Lütfen Mesaj Atmayın Konuya cevap yazın..
Değerli Forum Arkadaşlarım, Elimde Aşağıda resmi bulunan çok az kullanılmış Mükemmel durumda Akıllı Telefon  Mevcut. (Mikro SD kart Girişli,çift kameralı Flaşlı) , İhtiyaç sahibi olan Arkadaşlarımız Durumlarını açıklayarak (Özel Mesaj Atmadan)  Pazartesi saat 18:00 e kadar Konuya cevap yazabilirler. Telefon Şarj cihazı ve USB kablosu ile ücretsiz (Kargo Dahil) gönderilecektir.

• Son Düzenleme: 20 Şubat 2016, 21:08:59 - ozgurece
L G 42 LM 620S LED TV
N E X T 10000 UHD Android Hibrit 4K
N E X T YE MACHINA 3D - ID 0001628
N E X T YE 2000 X CI PLUS
A S U S K53 SD

• cokomoko
  • [*][*]
Ynt: İhtiyaç sahibi Olan Arkadaşlarımız Lütfen Mesaj Atmayın Konuya cevap yazın..
Yanıt #1
Eski bir akıllı telefon olsa da razıyım, senelerdir symbian ve bada kullanıyorum, aslında o yıllar çok iyiydi symbian, neyse o konuya girmiyeyim. Yıllar yılları kovaladı, üniversite bitti derken yükseklisansa başladım, hala aynı telefon, burs çıkar dedik o da çıkmadı, dolayısıyla symbiana zoraki muhtaç kaldık. Sorun şu ki, gerek linux merakım gerekse arkadaş çevremin çoğunlukla akıllı telefon kullanması beni hep sınırladı. Whatsapp grubu mu kuruluyor, ben katılamıyorum sebep eski symbianım ve bada'm şu son sene youtube'da giremiyorum telefondan, api'ler değişince böyle ortada kaldım, otobüs için bir android uygulaması var ama kullanamıyorum, illa büfeye kadar yürüyüp para yüklemek zorunda kalıyorum, bankacılık uygulamalarını kullanamıyorum, oysa bu ve benzeri uygulamalar benim için olmazsa olmaz. Bankaya diyorum şu bada'ya bir uygulama yapın yok beni tınlamıyorlar, hak da veriyorum 1 kişi için uygulama yapılmaz.
Bazı sitelere özellikle linux forumlarına ve github gibi ortamlara, otomasyon sistemlerine ne eski bada ne de symbian ile girebiliyorum.
Sırf bu uygulamaları yüzünden laptopuma android kurdum oradan bazı uygulamaları kullanıyorum, tabi her uygulamayı da çalıştırmıyor.İki de bir de Arch Linux'tan Android'e geçmek canımı sıkıyor.
Flac müzik dinlemeyi eski laptop'umda seviyorum, linux'ta mpd ile çok üst seviye tınılar yakalıyorum ama ne symbian, ne de bada flac destekliyor(bada 2.0 destekliyor ama bendeki bayağı eski bir bada). Açıkçası hem uygulamaları için hem de bazı geliştirme, kurcalamalar için bir akıllı telefona ihtiyacım var.
  • Son Düzenleme: 21 Şubat 2016, 00:05:05 - cokomoko
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................

• ozgurece
  • [*][*][*][*]
Ynt: İhtiyaç sahibi Olan Arkadaşlarımız Lütfen Mesaj Atmayın Konuya cevap yazın..
Yanıt #2
Forumdaki öğrenci arkadaşlarımız için Süresiz GÜNCEL.
L G 42 LM 620S LED TV
N E X T 10000 UHD Android Hibrit 4K
N E X T YE MACHINA 3D - ID 0001628
N E X T YE 2000 X CI PLUS
A S U S K53 SD

• Yusuf usta
  • [*][*][*][*][*]
  • Özel mesaj yerine forumda yazmayı seçin lütfen.
Yanıt #3
özgürece, yanlış anlama da, gizli değil açık bir hayır yapacaksın eyvallah, ama be kardeşim, özel mesaj atmayıp burada insanları mahcup etmek ne kadar etik?  "İhtiyaç sahibi olan Arkadaşlarımız Durumlarını açıklayarak" demişsin.

adı budu bir telefon yahu, nedir yani atla deve mi? özelden yazanlardan birine yollarsın bitti gitti.

çok yanlış bir hareket bu kardeşim. hiç olmadı. yine takdir senin. fikrimi ilettim ben kızmayacağını umarım. selamlar.
  • Son Düzenleme: 22 Şubat 2016, 22:08:11 - Yusuf usta
Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.

• gevv
  • [*][*][*][*][*]
  • Yönetici
Yanıt #4
merhaba

@ozgurece  iyi niyetlisin teşekkürler fakat bu tip konularda ilk pm veya ilk mesaj yazan  kazanır  

gerçekten ihtiyaç sahibi olanı konuda yazışmayla bulmak olmaz  birisi yazacak ihtiyacı var ardından birisi daha yazacak onunda ihtiyacı var  o kadar açıklama yapacaklar vb sürekli kontrol edemezsin vss uzar gider   konuyu  kilitliyorum  bir süre sonra silinecek

Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....