Ana içeriğe git
Konu: tablete görüntü aktarım  (734 Kez okunmuş)

Ynt: tablete görüntü aktarım

Yanıt #15
Yamyam reis urunu inceledim benim isimi cozebilir fakat maliyet acisindan pahali  hazir urune es deger oluyor
vatan kanla alınır ter ve göz yaşı ile korunur

Yanıt #16
arkadalar yardımlarınız için teşekkür ederim ben eski sisteme dönecegim av girişli  in dach teyp buldum iç mekanızmasını  söküp uygulamamı bunun içine yapacagım  tekrardan yardım eden konuyla ilgilenen  arkadaşlara teşekkür ederim @seron  hariç

Yanıt #17
Yamyam reis urunu inceledim benim isimi cozebilir fakat maliyet acisindan pahali  hazir urune es deger oluyor
Amaç mantığı kavramaktır.
DVB-S USB video kartı senin işini rahatlıkla halledebilir düşüncesindeyim. Haliyle örnek linkteki pahalı olsa da, ucuz alternatifler bulunabilir.

Yanıt #18
ya şimdi reis  vatandasın evine servise geldigindee  tablet üzerinden ayar yapman müşteri üzerinde farklı bi intiba oluşturur düşüncesindeyim  senin  verdigin linkteki ürün ile çok rahat işim cözülüyor  fakat maliyet alternatif baktım fakat ben içinden çıkamadım birde işin içine yazılım giriyor 

Yanıt #19
ya şimdi reis  vatandasın evine servise geldigindee  tablet üzerinden ayar yapman müşteri üzerinde farklı bi intiba oluşturur düşüncesindeyim  senin  verdigin linkteki ürün ile çok rahat işim cözülüyor  fakat maliyet alternatif baktım fakat ben içinden çıkamadım birde işin içine yazılım giriyor
Eğer uydu alıcısının çıkışını Tablet PC'ye bağlamak işini çözüyorsa al sana ucuz biğr alternatif.
http://www.smallman.com.tr/urun/detay/s-link-sl-vd017-usb-20-capture-video-edit-5720
Yazılım sorunu kaçınılmazdır.
Ancak vindows tabanlı tabletlere yazılım rahatlıkla install edilebilir.
Linux tabanlı tabletler ise donanımı tanılayabilir. Çok az veri indirme konusunda bilgin varsa linux tabanında da sorunla karşılaşmazsın.
Çünkü bu alet temel olarak bir video capture aygıtıdır.
Bu aletin TAK KULLAN özelliği varmış.
http://www.bilio.com/tv-karti-c4027/forex/utv-380-p34087537/#tab=spec

Yanıt #20
arkadalar yardımlarınız için teşekkür ederim ben eski sisteme dönecegim av girişli  in dach teyp buldum iç mekanızmasını  söküp uygulamamı bunun içine yapacagım  tekrardan yardım eden konuyla ilgilenen  arkadaşlara teşekkür ederim @seron  hariç

ülen bana niye gızıyon  ;D  siz bu konuyu tartışırken ben horul horul uyuyordum. akşam altıda uyandım. sabaha karşı 6.30 gibi yattım söylemesi ayıp. bir de senin konudan hiç anlamıyorum. işin içinde tanlet olunca zor iş. bence olmaz...
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #21
biz burda kafa patlatalım sen yat seron , reis  bilio. comda ki ürünü  yanlış anlamadıysam LNB kablosunu bu ürüne giriyoruz  bu ürünüde direk tablet leptop gibi pc ye  öylemi sıralama

Yanıt #22
biz burda kafa patlatalım sen yat seron , reis  bilio. comda ki ürünü  yanlış anlamadıysam LNB kablosunu bu ürüne giriyoruz  bu ürünüde direk tablet leptop gibi pc ye  öylemi sıralama
Aynen.
Düzeltme NOT'u.
İlk vermiş olduğum linkteki alet direk LNB'ye bağlanabilir. USB çıkışından PC ya da tablet bağlantısı yapılır.
Diğer ucuz olanlar ise bir uydu alıcısının video audio çıkışlarına irtibatlanarak yapılabilirler.
Yani pahalı demiş olduğun alet direk çanağa irtibatlanabilir ama ucuz olanlar video girişi veya DVB-T karasal yayınları alabilmek içindir.

Yanıt #23
sence hangisi benim daha iyi işimi görür  direk LNB baglantılı olanı alırsam harıci enerjiye gerek yok sanırım USB den  gerekli enerjiyi alır 

ucz olanı alırsam harici reciver ve batarya grubu edinmem lazım   aslında önemli olan yazılımı tableti tanısın beni yormasın yeter

Yanıt #24
sence hangisi benim daha iyi işimi görür  direk LNB baglantılı olanı alırsam harıci enerjiye gerek yok sanırım USB den  gerekli enerjiyi alır 

ucz olanı alırsam harici reciver ve batarya grubu edinmem lazım  aslında önemli olan yazılımı tableti tanısın beni yormasın yeter
Yorumlar sana yol gösterebilir sanırım.
http://www.hepsiburada.com/dark-hddream-zaman-ayarli-kayit-ozellikli-harici-mobile-usb-dvb-s-s2-uydu-tv-karti-dk-ac-tvusbdvbs2-p-BD85612-yorumlari

İLAVE.
Eğer bu işi para kazanmak için yapıyorsan bence paradan kaçma.
http://www.hepsiburada.com/atlanta-g3-hd-box-smart-android-hybrid-uydu-alicisi-full-hd-klavye-kumanda-wi-fi-adaptor-hediyeli-p-EVATLHDBOXSMART
Tam anlamıyla bir uydu alıcısı olan bu cihaz sürücü gibi meseleler ile uğraştırmaz. USB den PC ye bağlayıp tıkır tıkır çalıştırabilirsin.
Harici klavye ve Wi-Fi özelliği olması birtakım avantajlar kazandırabilir.
Elbette biraz daha fazla bütçe gereklidir. Ama yaptığı iş düşünülürse bence verilebilir.

Yanıt #25
yemin ederim, neyce konuştuğunuzu bilmiyorum :-[
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #27
http://www.bilio.com/tv-karti-c4027/forex/utv-380-p34087537/#tab=spec  reis bunu alayım da :-D  bu ucz  olmazmı mevzu cıkmadan bi he de  da
Adamım bunu da alabilirsin ama yanında uymadı alıcı cihazını da kullanmak zorundasın.
Eğer çatılarda damlarda uymadı cihazları seni yormaz diyorsan elbette bu daha uygun ve ucuz. Sonuçta uydu cihazının çıkışını tabletinle izleyeceksin. Bu alet bu işin dönüşümünü sağlamaktadırlar.

yemin ederim, neyce konuştuğunuzu bilmiyorum :-[
LAZ'ca konuşiyruz DAA :D

Yanıt #28
onur reis  uydu işi hobimin dışında ama bu işi yapan takım arkadaşlarıma  nispet olsun istiyorum (kibir kafdagı olmuş)  pek de kullanmayacam. kendi işim olsa paradan kaçmam iyisini alırım.   bilio.comdaki direk uydu kablosunu takıp tabletten görüntü alabilecegimi sanıyorum . senin gösterdigin 200 tl lik olan çok iyi ama bana külfet olacak  sen bilio.com daki olur dersen onu alacagım