Ana içeriğe git
Konu: yeni forumdan memnunmusunuz? (310 Kez okunmuş)

yeni forumdan memnunmusunuz?

Merhaba,

Bu duruma açıklık getirelim zira yeni konular eklendikce eski sisteme dönmek zor

Eski sistemde canımı sıkan epostalarda türkçe karakter hatasının olması ve sınırlı destek bunların dışında idare ediyor

Bu sidtemde bildirimlerde ufak bir sorun var oda ileride düzelir ama geri dönme imkanı varken sizlerede danışmak istedim anketi değerlendirirseniz sevinirim
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Ynt: yeni forumdan memnunmusunuz?

Yanıt #1
Yeni düzende daha az hata gördüm. Şu aşamada bildirimlerde hata görülse de pek sorun teşkil etmemektedir.
Gerek sayfa açılışları olsun gerekse işlemler olsun daha bir akıcı görünmektedir.
Benim kanaatim yeni düzenden yanadır.

Yanıt #2
gevv inan bilmiyorum kararsızım. yeniliklere alışmak zordur; ama gereklidir de. bu nedenle henüz birşey söyleyemiyorum. son iletilerin altta olması daha çok uğraştırıyor gibi. zira gözümüz alışmış bir kere. ama bir yandan da foruma üye olmayıp ziyaret için gelenler son mesajlardan ziyade araştırmak istediği konular için son iletileri değil, kategorileri görmek isteyecektir. o yönden de doğru bir karar olabilir.

eğer üye girişinin yeri de dahil(eskiden sağ üstte idi) eski foruma benzetir ve son iletileri üste alırsan forum üyeleri kolay alışacaktır. yani, yapabiliyorsan arayüzü (sayfa düzenini) eski sisteme benzetirsen, o zaman "evet bu iyi" diyebilirim/z.

hataları ise tam anlamıyla daha denetleyemedim çünkü bunun için yeri gelip resim yüklemeye falan çalışmam gerekiyor.
olmazsa ben yamyamların sohbet bölgesine deneme amaçlı birşeyler yazıp çizeyim sonucu tekrar buraya ekleyeyim...

kolay gelsin.

Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #3

oha ne çabuk üste geçti yeni iletiler? ben mi farkedemedim?...

neyse...

yapabiliyorsak smileyleri değiştirelim eskileri daha iyiyidi.
bildirimlerimi okurken 1 yeni bildirim gözüküyor, ama açılan sayfada yeni bildiriminiz yok deniyor.

sıkıştırılmış dosya eklemede;

türkçe karakterler iptal oluyor. sorun değil ama bilgin olsun. mesela örnek rar diye dosya yükledim, "rnek rar" diye adı değişti" dediğim gibi şimdilik sorun değil bu. çünkü eskiden hiç yükleyemiyordum. şimdi bir seferde yüklendi  :D  ya abi bu smileyler nedir ya? çok saçma olmuş. size zahmet yapabiliyorsak eskilerini kullanalım. sakın gızıp da eski arayüze dönmeyelim orada dosya yüklenemiyor  :))

Yanıt #4
selamlar,kısaca  ilk  ana sayfa daha  sıcak renklendirilirse  daha  iyi  olur,görsellik  her yerde  geçerlidir.

Yanıt #5
Bence şuan gayet güzel duruyor. Biraz değişiklik çokta kötü olmaz  :)
Mutsuzlukta güzel, mutsuz eden sensen.

“Unuttum” dediğiniz anda herhangi bir şeyin size onu hatırlatması...

Yanıt #6
ustam böyle çok iyi olmuş siteye bir canlılık gelmiş elinize saglık
''Paranın Başkaları İçin Taşıdığı anlam,
  benim için  birşey ifade etmiyor ''
                                                   Nikola Tesla

Yanıt #7
üstteki sarı renk kimin icadı :)

yahu bende bir tane bildirim var, gitmiyor bir türlü   :-\
Forum yazışmalarında noktalama ve yazım kurallarına dikkat edelim.
Türkçe'mizi koruyalım!!!

Yanıt #8
Hocam eski sistemdeki haberdar et süperdi çalışken işimi görüyodu yine eklerseniz devam edelim yeni sisteme ama ekleyemiycekseniz dönelim bence.
Haberdar et çok iyi bir özellikti :(
Ne kadar ekmek o kadar köfte

Yanıt #9
"haberdar et"  var  butonu göremiyormusunuz?
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #10
Ben telefondan giriyorum hocam bende gözükmüyor
Ne kadar ekmek o kadar köfte

Yanıt #11
evet mobilde görünmüyormuş  gerekli düzenlemeyi yaptım

şuan görünüyor ama tarayıcınızın önbellek süresine göre biraz zaman alabilir

Yanıt #12
eğer çok fazla yorum birikmemişse ben kararımı verdim: eskisine dönelim. çünkü sitemizin arayüzü hem biraz sorunlu hem de psikolojik olarak itici geldiği kanaatine vardım. diğer oyları da değerlendirerek karar verebilirsin gevv.

Yanıt #13
oyu vermeden yorum yazmışım bayağı yenisi ile devam varmış...

yukarıdaki yorumumu bir süre test ettiklten sonra belirledim.