image

Ana içeriğe git
Konu: Forum yeniden güncellendi (2374 Kez okunmuş)

Ynt: Forum yeniden güncellendi

Yanıt #75
Bana tüm forumu indirttin, sonra "troool! yeniden güncellendi" dedin.  :)
Ben de forum arıyordum takılmak için.
Teşekkürler gevv.
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #76
E ne güzel işte çevrimdışı forumun oldu @seron  :) nasıl indirdin idm ile mi? ben de düşündüm de indirmeyi zamanım olmadı.
Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.

Yanıt #77
Çok mutlu oldum. Ayrılan ustalarımız varsa   tekrardan bu foruma dönerler inşallah.

Yanıt #78
Özel mesaj gönderdim Yusuf usta.

Yanıt #80
Picproje var @seron.
Forum kapanalı birkaç gündür oraya bakıyordum. Lakin oraya girmeye gözüm yemiyor. Orada benim gibi cahiller yok arkadaşlar. Ben elektronikçi değilim. Çocukluktan ufak meraklarım var. Maksat muhabbet olsun diye geliyorum buraya. Bildiğim varsa bildiğim kadarıyla yazıyorum. Bilmiyorsam cevap verenlerden birşeyler öğrenmeye çalışıyorum. Yani oralar bana göre değil. Gevv beni kovana kadar buradayım :)

Yanıt #81
bilgi silahı yapar @seron
o silahı kullanmamak için bilgiden ötesi lazım.
bilgi her zaman tamam edilir, eklenir, artırılır. isteğe bağlı. ama eşşeğe altın semer de taksan biliyorsun, eşeği çalarlar tabii ki :)

Yanıt #82
@gevv merhaba.
Sorun var mı şu anda?
Buradan sakınca görüyorsan özelden iletişelim.

Yanıt #83
Küçük bir sorun var. (Hata)
zip olarak ekledim.

Yanıt #84
bu normal değil mi?
giriş yapmayınca kim olduğun belli olmadığı için her mesaj yeni gibi görünüyor. giriş yapınca yeni ibareleri gidiyor, çünkü mesajlara bakmış olduğunu çerezler biliyor.

Yanıt #85
bu normal değil mi?
giriş yapmayınca kim olduğun belli olmadığı için her mesaj yeni gibi görünüyor. giriş yapınca yeni ibareleri gidiyor, çünkü mesajlara bakmış olduğunu çerezler biliyor.
Hayır, normal değil Yusuf ağabey. Yani önceden böyle olmuyordu.
Neden normal değil? Örnek vereyim giriş yapmadan evvel en üstte bulunan konuya yanıt vermek istiyorum, ya da oradaki bir cümle benim için altın değerinde olabilir. giriş yaptıktan sonra ara ki bulasın.... hangi konuydu onu kim demişti...
Bu foruma yıllardır devam ediyorum. Her zaman girmeden evvelki durumla girdikten sonraki durum aynı olmuştur. Şimdi uyarını dikkate alarak çerezlerimi temizledim, yine aynı. Neyse sorun değil. Girmeden evvel dikkatimi çeken yerleri link olarak kaydederim.
DÜZELTME:
Şimdi aklıma geldi belli başlı konuların bana haberdar edilmemesi için ayar çekmiş olabilirim belki ondandır.
BİR DÜZDELTME DAHA:
Tamam arkadaşlar yanlış alarm ;D Bazı bölümleri engellemişim giriş yapınca ondan gözükmüyor. Çok özür :(

Yanıt #86

DÜZELTME:
Şimdi aklıma geldi belli başlı konuların bana haberdar edilmemesi için ayar çekmiş olabilirim belki ondandır.
BİR DÜZDELTME DAHA:
Tamam arkadaşlar yanlış alarm ;D Bazı bölümleri engellemişim giriş yapınca ondan gözükmüyor. Çok özür :(

ilahi seron :)

Yanıt #87
Çok sevindim şuan forumun tekrar'dan açılımış olmasına.Ama geç haberdar oldum.Diğer forumlar'dan pek fazla keyif alamıyo'dum açıkçası😀  İyiki de açılmış,teşekkürler @gevv 
İşlerinde başarılar dilerim.

Ne zaman açıldı forum?