Ana içeriğe git
Konu: Forum yeniden güncellendi (1338 Kez okunmuş)

Ynt: Forum yeniden güncellendi

Yanıt #31
Abi  sanırım  ekran çözünürlüğünüz   düşük  tema mobil uyumlu düşük çözünürlüklerde görünümü bozmamak için  çok önemli olamyan bölümler otomatik gizleniyor
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #32
Merhabalar..

2 durum var.

1. durum hiçbir bildirimim olmamasına rağmen yukarıda 2 bildirimim olduğu görünüyor. Acaba bildirimleri okumadan sildiğim için mi oldu anlamadım. Aşağıdaki resimde göründüğü gibi.

ikinci durum ise siteye cep telefonu ile girdiğimde bir yazı okumak yada bir detaya bakmak için zoom yaparak yaklaştırdığımda en üstteki bildirimlerinde olduğu bar büyüyor ve ekranın büyük bir kısmını kaplıyor. Asıl detayı görmek istiyorum ama ekranı kaplayan bar yüzünden göremiyorum. Bununda resmini birazdan ekleyebilirim. ( not :: belki yukarıda yazılmış olabilir yazıldıysa bu durumu göz ardı edebilirsiniz. )

Kolay gelsin.

Yanıt #33
@serkan_48  hocam  bildirim sorunu  var  onu çözeceğiz

mobildeki büyüme olayı  normal  büyütülen oranda  üst menü barıda büyüyor  ama  içeriği tamamen  kapatmıyor   yukarı aşağı sayfa takip eilebiliyor

bir kaç  farklı site test ettim  hepsinde durum aynı
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #34
Hocam sorunlardan biri de özel mesajlasmalarda tüm kişilerin iletileri bi sayfada gösteriliyor çok karışık oluyor önceden bi sayfada karşıdaki kişi ile görüşmeler görünüyordu

Yanıt #35

Yanıt #36
.........üyenin mesaj sayısı konu içerisinde sürekli görünecek biçimde olsun. [/i]

Bencede.

Ama üyenin sol tarafda görünen profilinin üzerine gelince mesaj sayısı görülebiliyor.

Yanıt #37
Denedim oldu :)
Mesaj birleştirmede çalışmıyor herhalde.

Yanıt #38
bir kaç güncelleme yapıldı  bazı üyelerin bildirimlerin silinmeme sorunu  çözülmüş olmalı

sorun devam ediyormu ?

Yanıt #39
gevv benim 6 bildirim 1'e düştü. diğer 5 bildirimin nedeninin, beni arkadaş olarak ekleyen şahıslardan kaynaklandığını gördüm. bunun raporları bana gelmeyince görüp silememişim. şimdi bir tane kaldı o da her halde beni engelleyen birisi nedeni ile olabilir. göremiyorum.

siteye resim ekleme sorunu tamamiyle düzeldi. şimdi rahatça ekleme yapılabiliyor. teşekkürler zahmet oldu. bu arada şu an katılımda bulunduğum bir sitede sana ihtiyacımız olabilir. bakabilir misin?

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=50286.new#new

tabi kabul ederlerse. orası disiplinli güya. çözüm arıyoruz.
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #40
tamamdır @seron hocam bildirim için teşekkürler :)

benim pek bilgim yok fakat bahsettiğiniz  forum alt yapısı smf  büyük ihtimal site sahipleri her şeyin farkında sistemi biliyorlar

yakında smf nin yeni versiyonu çıkacak baya gelişmiş ve bir çok yeni özellik sistem içinde olacak (beğeni, bildirimler, mobil vb.)  bu sebeple yönetim beklemede olabilir yeni sürüme geçişte eski sürüme kurulan modlar boşa gidecek...

bence IRC sohbet kanalı  yerine forum içinde bir sohbet bölümü olmalı  smfnin sohbet modülleri var yeterli gelmezse bir sürü ücretsiz açık kaynak sohbet scriptleri var uygun olanı kurup forumdan link verilebilir

Yanıt #41
Son güncellemeler pek cazip değil.
Son iletiler en altta ve her bir yanıt için ayrı gösterim yapılıyor.

Yanıt #42
Merhabalar.
Sitenin orasını buraya taşıtmak, burasını buraya taşıtmak gibi istekleri kendime hak görmüyorum. Çünkü ziyaretçilerin kendi aradıkları başlıkları üstlerde bulunması daha verimli olabilir. Değilse zaman zaman gereksizleşen sohbet başlıklarıyla vakit kaybederler.

Şimdilik iki sorun var:
Birincisi evet, yeni mesajın görülme zorluğu. her yeni eklemede listeye yeni başlıkmış gibi eklenmesi karmaşaya neden olur. bunun yerine üste çıkıp "yeni" ibaresi oluşması uygun olabilir.
İkincisi gevv sana zahmet, diğer üyelerin itirazı olmazsa, yüz ifadelerini yine eskiye döndürelim. bunlar çok yapay. Yani eskiler daha ilkel ama ruh halimizi daha başarılı yansıtıyor.

Kolay gelsin.
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #43
Bende bir uyarı var.

Resimde ekleyemiyorum.

https://i.hizliresim.com/nE8V6l.png
Forum yazışmalarında noktalama ve yazım kurallarına dikkat edelim.
Türkçe'mizi koruyalım!!!

Yanıt #44
Chromede gelişmiş editör görünmüyor.
Explorerde normal ...