image

Ana içeriğe git
Konu: Meanwell 24 volt 14 amper smps modifikasyon yardım ( hem voltaj hem akım ayarı ) (2162 Kez okunmuş)

Ynt: Meanwell 24 volt 14 amper smps modifikasyon yardım ( hem voltaj hem akım ayarı )

Yanıt #180
Değerli arkadaşlar..

Bir projeninde sonuna geldik. Emek veren fikir veren herkese teşekkürler.

Konu benim için kapanmıştır. Hakkınızı helal edin.

Ynt: Meanwell 24 volt 14 amper smps modifikasyon yardım ( hem voltaj hem akım ayarı )

Yanıt #181

Doğru diyorsun.
Ben zaten burada olduğumu belirtmek için bunları söylemiştim.
Yoksa konuyu dağıtmak gibi bir amacım yok elbette.
Arada bir bakıp konu ile ilgili birşeylerim olursa elbette yardımcı olmak isterim.

@Mr_YAMYAM
hocam yanlış anlamadınız umarım beni???Kötü niyetle bişey söylemedim yani :-[
Bize muhabbetin yeter Mr_YAMYAM abi.O yüzden ben buralarda değil misin dedim yani sesini duyalım diye ;D ;D
Bazen çok soru sorup çok konuşup kafanı şişiriyorum diye acaba kaçırdım mı seni dedim bi ara ;D ;D ;D

Yanıt #182

@Mr_YAMYAM
hocam yanlış anlamadınız umarım beni???Kötü niyetle bişey söylemedim yani :-[
Bize muhabbetin yeter Mr_YAMYAM abi.O yüzden ben buralarda değil misin dedim yani sesini duyalım diye ;D ;D
Bazen çok soru sorup çok konuşup kafanı şişiriyorum diye acaba kaçırdım mı seni dedim bi ara ;D ;D ;D

Yok bee niye yanlış anlayayım.
Gerek ET @serkan_48  olsun gerek se sizler olsun benim can ciğer ecik te sucuk arkadaşlarımızsınız.
Ben de zaten buralardayım anlamında o mesajı yazmıştım.
Konu içerisinde konu ile ilgili olarak ta yardımcı olmaya çalıştım ama bu SMPS ler ile pek ilgilenmediğim için suskun kaldım.
Sadece teknik anlamda yardımcı olabilmek amacıyla birkaç laf atmıştım.

Yanıt #183

Yok bee niye yanlış anlayayım.
Gerek ET @serkan_48  olsun gerek se sizler olsun benim can ciğer ecik te sucuk arkadaşlarımızsınız.
Ben de zaten buralardayım anlamında o mesajı yazmıştım.
Konu içerisinde konu ile ilgili olarak ta yardımcı olmaya çalıştım ama bu SMPS ler ile pek ilgilenmediğim için suskun kaldım.
Sadece teknik anlamda yardımcı olabilmek amacıyla birkaç laf atmıştım.

@Mr_YAMYAM
Teşekkür ederiz hocam:)Biz sesinizi duysak yeterli:)İlginize teşekkürler tekrardan hocam:))

Yanıt #184
Ustalarin sayesinde güc kaynagı olacak herkezin :)

Yanıt #185
Konuları gezerken denk geldim siz neler yapmışsınız yav Soluksuz okudum inanın mest oldum. Bence örnek konulardan biri olmuş. @gevv  hocam sabitlerse konuyu tadından yenmez