Ana içeriğe git
Konu: Windows işletim sistemleri hk. (514 Kez okunmuş)

Ynt: Windows işletim sistemleri hk.

Yanıt #30

@Mr_YAMYAM dağıttuk  bi  naneyi şimdi toplamaya çalışıyorum pıçaklıyasım geliyor bilgisizsayar cıyı bi çözüm öner hele

Şimdi geç oldu ayrılmak üzereydim.
Yarın için hazırlık yap. Bir konu aç.
Tüm bileşenleri eksiksiz yaz.
Tüm sürücülerini nereden yüklediğini ve ne şekilde yüklediğini de yaz.
Ethernet denetleyicisinin sürücüleri var mı nereden yüklüyorsun detaylıca yaz.
Hatalar varsa halledelim.

Yanıt #31
tamamdır reis
vatan kanla alınır ter ve göz yaşı ile korunur

Yanıt #32
 iki pc var birinden indirip ona yüklüyorum bende neden görmüyor bir gün öncesi sıkıntısızdı tamirciden sonra bu hale geldi

Yanıt #33

iki pc var birinden indirip ona yüklüyorum bende neden görmüyor bir gün öncesi sıkıntısızdı tamirciden sonra bu hale geldi

driverin doğru kurulmamış ya da hiç kurulmamış. görünen onu gösteriyor. bilgisayar ilk alındığında yanında verilen CD lerde genellikle o driver olur. bulunamazsa demo-memo "driver genius" gibisinden bir driver kurucu kurarsan bulur-indirir-kurar. önerilen ise kendi sitesinden ve sürüm notlarına dikkat ederek kurulmasıdır. ethernet modülünün marka-modeli bilinmelidir. speccy programı kurulduğunda hani donanımın adı ne modeli ne serisi ne hepsini sana söyler. sonra da bu ad-modeli google babadan araştırıp indirir kurarsın olur biteeeer...

kaç yamyam abi geliyo elinde sopa!... ;D
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #34
arkadaşlar ve yamyam reis  sorunun kaynagı neydi belki ben yükleyemedim bilemiyorum ama  gece 3 kadar ugaraşınca  sabahda pc yi attım tamircinin önüne  şimdi sıkıntı yok    
yamyam korkusu sardı formu