Ana içeriğe git

Konu: 220k - 250k A yada B Stereo ( Dual Potansiyometre ) arıyorum . Elinde olan varmı (202 Kez okunmuş)

• birgitay
  • [*][*][*][*]
220k - 250k A yada B Stereo ( Dual Potansiyometre ) arıyorum . Elinde olan varmı
Elinde olan varmıdır lazım oldu .

• Mr_YAMYAM
  • [*][*][*][*][*]
Ynt: 220k - 250k A yada B Stereo ( Dual Potansiyometre ) arıyorum . Elinde olan varmı
Yanıt #1
Bizim ET'li  @ozgurece  de vardı sanırım. Bana resmini göstermişti.
Ama çok pahalıya satar bu herif. İstersen bi sor :D

• birgitay
  • [*][*][*][*]
Ynt: 220k - 250k A yada B Stereo ( Dual Potansiyometre ) arıyorum . Elinde olan varmı
Yanıt #2
Yani haklısın abi. 10 dolar'dan aşağı olursa almam ben hakkını vermek lazım :D Yaw kaç para olacak ki ? Bende olsa bedava verirdim :D Şakada ne olur bilemem fiyatı ?

• ozgurece
  • [*][*][*][*]
Yanıt #4
birgitay Arkadaşım benim elimde resmini paylaştığım pot var evet ama YamYam Hocamla Yapacağımız Anfi için Kulllanacağımızı düşünüyorum. Yok Eğer YamYam Hocam Kullanamayız derse ben size hediye ederim. Burada Forumda Arkadaşlık Dostluk önemli.
L G 42 LM 620S LED TV
N E X T 10000 UHD Android Hibrit 4K
N E X T YE MACHINA 3D - ID 0001628
N E X T YE 2000 X CI PLUS
A S U S K53 SD

• birgitay
  • [*][*][*][*]
Yanıt #5
Bana lazım . Fikrinizi düşünün taşının işinize yaramazsa bana yarayacak.

• seron
  • [*][*][*][*][*]
Yanıt #6
konuyu dağıtıyorsam özür dilerim; neden bulunamıyor bu parça?
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

• birgitay
  • [*][*][*][*]
Yanıt #7
Bulamadım. İstanbul'da olduğunuda bilmiyorum. Bana AUDİO Taper Yani Logaritmik lazım aslında . O bulunamayacağından  B Linear olabilir diye düşündüm ama oda yok :)

• seron
  • [*][*][*][*][*]
Yanıt #8
birgitay eğer gerçekten çok lazımsa direnç net gibi veya yurtdışı menşeili yerleri arşatırdın mı?
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #9
Alps Pot Kullanın

Yanıt #10
Alps Pot Kullanın

Arkadaşımız "aradığım değerde pot.  bulamıyorum" diyor. Alps marka olanını nereden tenim etsin?

Tek çaresi yurt dışından almak bu işin.
  • Son Düzenleme: 11 Haziran 2015, 12:45:14 - olc technics