Ana içeriğe git
Konu: REGAL PLAZMA SES VAR RESİM YOK (2496 Kez okunmuş)

Ynt: REGAL PLAZMA SES VAR RESİM YOK

Yanıt #16
u 4614b diye google da arat türk sitelerinde fiyat var tanesi 7 8 tl arası npn pnp mosfet entegresi datasheette öyle diyor

Yanıt #17

u 4614b diye google da arat türk sitelerinde fiyat var tanesi 7 8 tl arası npn pnp mosfet entegresi datasheette öyle diyor

Haklısınız bejn 4614 diye aratmış ve bulamamıştımn demek ki yanlış aramışım :)

Yanıt #18
Ben buldum ama resim yok bunun iki kılıfı var biri smd diğeri bacaklı

Yanıt #19
aynen bacaklı olan 16 pin alırken dikkat etmek lazım

Yanıt #20
Bu Parçayı bulmak zor bu parçalar bulunsa dahi başka bulunması zor parçalarda bozulmuş olabileceği gibi bulunan parçalar tam uymaya da bilir, en iyisi invertörün tamamını değiştirmek galiba. Uygun invertör nereden bulabilirim
Sizin tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yanıt #21
bu parça cihazın teknik servisinde bulunur ki size vermezler, bir de kartın üzerindeki seri numarası adı vs varsa internetten ararştırarak ancak internet üzerinden siparişle bulunabilir. alibaba veya türevi yerlerden sipariş ederseniz 2 hafta gibi bir sürede anca elinizde olur; tabi bulabilirseniz.

düzelti:

regal, vestelin yan sanayisi olduğundan kart muhtemelen bizzat vestel tarafından üretiliyordur. yani muhtemelen bulmakta güçlük çekebilirsiniz. şayet üstesinden gelemiyorsanız, gurur meselesi yapmaktansa servisine de başvurabilirsiniz.
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #22
O parcalarin bozuk olduguna nasil karar verdiniz? Bizim olcu aletlerimizle nasil bozuk oldugu anlasiliyor?  Devre uzerinde acik devre veya kisa devre o entegreler icin teshisde yeterli olmaz diye dusunuyorum.
Belki de benim yanlisim.var😀