Ana içeriğe git
Konu: elektronikte alıcı verici görüntü yollama gibi şeyler hakkında yardım (571 Kez okunmuş)

Ynt: elektronikte alıcı verici görüntü yollama gibi şeyler hakkında yardım

Yanıt #30
bak sen... benim uçan hilal projesinin benzeri yapılmış. tüh!...
https://www.google.com.tr/search?q=model+u%C3%A7ak+tasar%C4%B1mlar%C4%B1&biw=1152&bih=735&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=b1xnVLWwOqKxygO1rYHQBQ&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=ZuaC9G2-HLmUFM%253A%3Bkw3IBriM8hoQnM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.tasarimharikasi.net%252Fwp-content%252Fuploads%252F013.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.tasarimharikasi.net%252Ftag%252Fmaket-ucak%3B1024%3B768
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #31
NOLDU FATİH UCAĞI YAPABİLDİN Mİ ? :D
BU DİYARLARA MERAK SALMIŞ , TAHSİLİNE DEVAM EDEN BİR GENÇ.

Yanıt #32
Oğlum tarih olmuş 2017. son mesaj 2014'de gönderilmiş. :D
Fatih önce kendi mühendislik şirketini kurduğunun söyledi. Sonra vazgeçip kendi elektronik sitesini kurdu. Otomasyon teknolojileri ile ilgili destek veriyorum demişti. Hatta sitesi için LOGO tasarlamıştım. Çok beğendi ama kullanmadı. Şu an ne yapıyor bilmiyorum.

Yanıt #33
Oğlum tarih olmuş 2017. son mesaj 2014'de gönderilmiş. :D
Fatih önce kendi mühendislik şirketini kurduğunun söyledi. Sonra vazgeçip kendi elektronik sitesini kurdu. Otomasyon teknolojileri ile ilgili destek veriyorum demişti. Hatta sitesi için LOGO tasarlamıştım. Çok beğendi ama kullanmadı. Şu an ne yapıyor bilmiyorum.

Kullanmamamın sebebi isim değiştirdim. :D şuan kendi yaptığım sitenin açıklarını arıyorum :D kendi geliştirdiğim algoritma düzeni ile PERFORMANS YAZILIMI adında bir tür oluşturdum. Bu türdeki yazılımlar ile bir web site 2 saniyede açılıyorsa bunun açılma hızı 500ms ye bir program bir işi 10 dakikada yapıyorasa 1 dakikaya indirdim. Açıkları çözdükten sonra şifreli iletişim üzerine çalışıp port programlamaya başlamayı planlıyorum. Son gaz çalışmaya devam ;)
Ne kadar ekmek o kadar köfte

Yanıt #34
Kullanmamamın sebebi isim değiştirdim. :D şuan kendi yaptığım sitenin açıklarını arıyorum :D kendi geliştirdiğim algoritma düzeni ile PERFORMANS YAZILIMI adında bir tür oluşturdum. Bu türdeki yazılımlar ile bir web site 2 saniyede açılıyorsa bunun açılma hızı 500ms ye bir program bir işi 10 dakikada yapıyorasa 1 dakikaya indirdim. Açıkları çözdükten sonra şifreli iletişim üzerine çalışıp port programlamaya başlamayı planlıyorum. Son gaz çalışmaya devam ;)
Aha fatih ğlum sen burdamıydın :D  :D  :D  :D Sen buraya gizlice uğrayıp bize çaktırmıyormuydun yıllardır :D
Ama aferin hala durmamışsın. ;)  8)
Uçak noldu uçak?

Yanıt #35
Aha fatih ğlum sen burdamıydın :D  :D  :D  :D Sen buraya gizlice uğrayıp bize çaktırmıyormuydun yıllardır :D
Ama aferin hala durmamışsın. ;)  8)
Uçak noldu uçak?
Keşke herşey okadar kolay olsa :D hala yeterli bilgim olduğu(yazılımsal ve donanımsal olarak. Çizim bir şekilde yapılır yani) kanaitinde değilim. Ara ara bakıyorum. Yorumda filan bulunmuyorum ama oluyor öyle.

Yanıt #36
Ticarete yönelip para getirecek işler yap. Bugün en mantıklı şey bu. Başka türlü olmuyor.
--------------
Canımı çektirdin eve gideyim de biraz uçayım. Hangi modelle uçsam... :D  8)
Tamam ATR-42 ile LTAI ---> ISE yapacağım. ILS'siz manüel uçuş yuppiii :D

Yanıt #37
A10 askeri uçağıda varmı? Ben onu daha çok seviyorum

Yanıt #38
FATİH İLE BERABER CALIŞIYORUZ YA :DD
BU DİYARLARA MERAK SALMIŞ , TAHSİLİNE DEVAM EDEN BİR GENÇ.