Ana içeriğe git
Konu: Cep telefonumdan forumda mesaj yazamıyorum  (138 Kez okunmuş)

Cep telefonumdan forumda mesaj yazamıyorum

iyi aksamlar
Sadece  benmi karşılaşıyorum bu sorunla bilmiyorum ama cep telefonumdan foruma girdiğimde herhangibir  konuya ileti yazamıyorum yardımcı olursanız sevinirim ;D

Ynt: Cep telefonumdan forumda mesaj yazamıyorum

Yanıt #1
biraz daha  detay verseniz

telefon modeli , işletim sistemi, hangi tarayıcı

"ileti yazılmıyor" derken  yazı yazma bölümümü görünmüyor yoksa daha farklı bir sorunmu
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #2
Androit crome testi yapalım
Umarım gelmez ilham perilerimin sonu... ! Modifiye uzmanı web üzerinde 320volt ile yaktı mumu.... Ben deli dolu biriyim.. ama şuan sadece doluyum....

Yanıt #3
Sorunum şu örneğin yanıta bastıgimda cikan metin kutusuna tikladigim zaman klavye gelmesi gerek ama klavye acilmadigi.icin ileti yazamiyordum halada açilmiyor ama parantez içindeki imlec kutusuna tiklayinca yazmaya basladim bunuda az  önce farkettim :)
Telefonum ise samsung gt s5300 tarayıcim crome sizce bu normalmi yani buldugum yontemle yazabilmek. Bu ileyiyi anlattigim sekilde telefondan yazdim

Yanıt #4
sanırım normal değil 

bende yanıtla yapıyorum  gelen sayfada  yazı yazma alanına bir kere tıkladığımda  klavye açılıyor  

şimdiye kadar   ipohone, asus tablet ve sony xperia ile test ettik sorun yok :)

Yanıt #5
Teşekkurler napalım boyle idare etcez çözumu geçte olsa buldum nasıl olsa ;D

Yanıt #6
Sorun çözüldü